reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Tak wstyd mi ze nie mam dla Was czasu ale coreczka budowa domu firma nie mam czasu dla siebie albo to jest moja wymowka brakuje mi forum moze teraz bede miala wiecej czasu. Jak mozesz to napisz komu jeszcze udalo sie urodzic mam nadzieje ze duzo juz jest tych dzieciaczkow tez dzieki forum buziaki
 
Dziewczyny, czy któraś poza mną i @Kaska_85 leczy się albo leczyła u Szlachcica w Krakowie?
Myślę , że nie. Znam nazwisko lekarza ale raczej tu dziewczyny się u niego nie leczą . Jestem na forum od jakiś 3-4 lat i raczej bym pamietała.

@burczuś miałaś wizytę 28? Prawda? Jak u Was tak sobie dziś to przypomniałam i postanowiłam zapytać bo milczysz
 
Ostatnia edycja:
Myślę , że nie. Znam nazwisko lekarza ale raczej tu dziewczyny się u niego nie leczą . Jestem na forum od jakiś 3-4 lat i raczej bym pamietała.

@burczuś miałaś wizytę 28? Prawda? Jak u Was tak sobie dziś to przypomniałam i postanowiłam zapytać bo milczysz
@Porzeczka1234 kochana;* Nooo nie miałam. Odwołano. Ja poczekam aż dr wróci gdzieś w kwietniu może. Chyba celowo to odkładam. Ja od ponad roku jak nie lepiej się motam. Czytam Was,ale raczej nie udzielam za wiele,bo nic ciekawego do powiedzenia nie mam. A nowa gwardia już mnie nie zna :)
 
Witam Mam do odsprzedania kilka leków. Nowych oryginalnie zapakowanych. Ultrageston, plastry systen 50. Salbutamol mam pół opakowania. Gdyby któraś z Was była zainteresowana to zapraszam na priv.
 
Dziewczyny w was nadzieja . Nie mam tyle czasu by czytać cały wątek wiec zapytam tu . Któraś z was choruje na gravesa basedowa ? Jaki miałyście wynik trab ? Norma jest 1,75 a mi wzrosło do 5,7 a wyniki tsh i ft4 są w normie . Chce podjeść do in vitro ale martwię się trabami ;( któraś pomoże ?
 
reklama
Do góry