reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Porzeczka1234 kochana;* Nooo nie miałam. Odwołano. Ja poczekam aż dr wróci gdzieś w kwietniu może. Chyba celowo to odkładam. Ja od ponad roku jak nie lepiej się motam. Czytam Was,ale raczej nie udzielam za wiele,bo nic ciekawego do powiedzenia nie mam. A nowa gwardia już mnie nie zna :)
O kochana mhh nie wiedziałam no moze szkoda ale prawda jest taka, że musisz być gotowa na starania ,ciąże itd . Życzę Ci wszystkiego dobrego

@bobasek1990 gratuluję kochana .

@marshia a co dumasz nad dzidzią nr 2 ? haha.
Dziewczyny w was nadzieja . Nie mam tyle czasu by czytać cały wątek wiec zapytam tu . Któraś z was choruje na gravesa basedowa ? Jaki miałyście wynik trab ? Norma jest 1,75 a mi wzrosło do 5,7 a wyniki tsh i ft4 są w normie . Chce podjeść do in vitro ale martwię się trabami ;( któraś pomoże ?
Witaj jest tu na pewno ktoś kto ma ta chorobę ale nie mogę sobie nicku przypomnieć na pewno się odezwie uzbruj się w cierpliwośc
 
reklama
O kochana mhh nie wiedziałam no moze szkoda ale prawda jest taka, że musisz być gotowa na starania ,ciąże itd . Życzę Ci wszystkiego dobrego

@bobasek1990 gratuluję kochana .

@marshia a co dumasz nad dzidzią nr 2 ? haha.

Witaj jest tu na pewno ktoś kto ma ta chorobę ale nie mogę sobie nicku przypomnieć na pewno się odezwie uzbruj się w cierpliwośc

Wiesz to poprostu nadczynność tarczycy w pakiecie z gravesem. Moje przeciwciała zawsze były nisko ale teraz jak już mamy decyzje do ivf to nagle podskoczyły ni stad ni zowąd i zaczynam się Martwić . Kojarzę ze gin mówiła ze nie ma tragedi jeśli wynik nie jest 4 krotnie większy niż norma wiec nie jest . Ale jednak mam je podwyższone a one mogą przenikać przez łożysko i to mnie martwi . Inna endo mam w poniedziałek dopiero ale wiadomo jak to jest , lepiej tez znać opinie dziewczyn które miały jakaś chorobę i jak u nich wyglądała ciąża itd.
 
@Porzeczka1234 kiedy termin porodu? chlopiec czy dziewczynka? no i czy nadal jezdzisz do malinu szczepilas sie?
Szczepiłam sie w styczniu w kwietniu zaszłam troche wpadka w ciazy zaszczepiłam sie 2 razy i jeździłam do niego do 23 tygodnia chyba (może ze 3-4 razy max to było) i juz nie pojechałam nie chciał mnie widzieć. Ide do szpitala 6 stycznia chyba że zacznę rodzic wcześniej dziewczynka haha

A ty który tydzień?
 
Uf! Udało mi się umówić do Profesora Malinowskiego [emoji3]

Hej super ze Ci się udało tez miałam problem żeby się dodzwonić ale tez mi się w końcu udało i jestem już po pierwszej wizycie która miałam 28.11.2019 kazał porobić jeszcze dodatkowe badania bo sporo miałam swoich oczywiście wszystkie bardzo dobre wyniki i teraz kolejna wizyta 13.01.2019 stwierdził ze znajdziemy przyczynę poronień jestem niestety już po 4 stratach i ani jednego dziecka nie mam [emoji17] ale zobaczymy co powie mi Profesor w styczniu już się nie mogę doczekać tej wizyty i wyników. A Ty kiedy masz wizytę ?
 
@bobasek1990 Co u Was.?
@burczuś Kochana co tam .?
@bertha @mała79 @czarna_mala Dajcie znać .
@roki_1991 Co u Was.?
@Marthi .?

Milo że pytasz :) u nas leci. Ksiezniczka rosnie zaraz bedzie 8 miesiecy a ja nie mam pojecia kiedy to zlecialo :) zaczęła już razkowac więc chodzi za mną wszędzie. I to dosłownie wszędzie :p ale jest wymagająca. Nie potrafi się ani chwili zająć zabawa, muszę z nią siedzieć. Ale mimo częstego płaczu jest kochana i nie zamienilabym się z nikim :) A co u Ciebie i Ritki? :)
 
reklama
Dziewczyny,
Czy zdazylo się Wam w ciąży pominąć dawkę Encortonu?
Obecnie 8tydz 4 dzien, na usg tydzien temu wszystko w porządku, niestety dzisiaj wyjeżdżalam wcześniej z domu i zapomniałam zabrac tabletek.
Przyjmuje dawkę 10mg po dwóch poronieniach i lekko podwyższonych NK (13%). Wiecie jak on się zachowuje - utrzymuje w organizmie czy działa doraznie?
 
Do góry