reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny mam jeszcze pytanie - ten clexane 0,6 powiedział że mogę dawać sobie w udo, że nie trzeba w brzuch bo się siniaki robią. Na ulotce jest tylko o brzuchu z dałam w udo. Jest ok?

Trochę się obawiam jak krwiak zareaguje na clexane ale lekarz wie o nim, bo w 11 tygodniu wylądowałam z mega krwotokiem w szpitalum. Dziś 18t3d krwiak jest ale mniejszy i zorganizowany w większości
 
Dziewczyny mam jeszcze pytanie - ten clexane 0,6 powiedział że mogę dawać sobie w udo, że nie trzeba w brzuch bo się siniaki robią. Na ulotce jest tylko o brzuchu z dałam w udo. Jest ok?

Trochę się obawiam jak krwiak zareaguje na clexane ale lekarz wie o nim, bo w 11 tygodniu wylądowałam z mega krwotokiem w szpitalum. Dziś 18t3d krwiak jest ale mniejszy i zorganizowany w większości
Skoro lekarz dał taką dawkę to znaczy, że jest bezpieczna. Poza tym zorganizowany krwiak praktycznie zaraz się ewakuuje lub wchłonie. I tak można w udo, choć ja robiłam w brzuch do końca ciazy
 
Dziś słabo spałam w nocy stresowalam się trochę wiem że nie wolno ale to silniejsze... Najgorsze ze się bardzo dobrze czuje jedynie jakiś katar mam
 
Dziś słabo spałam w nocy stresowalam się trochę wiem że nie wolno ale to silniejsze... Najgorsze ze się bardzo dobrze czuje jedynie jakiś katar mam

To pewnie stres mieszany z ekscytacja. Nie martw się, nie zaszkodzi dziecku. Ja polecam różne techniki oddechowe na uspokojenie. Np. oddech pszczoły, naprawdę pomaga.
 
Ostatnia edycja:
@Wikunia7 gratulacje ;* oby ten rok był lepszy dla każdej z nas po tych trahediach ;* strach jest normalny. ! Im dalej w las tym ciężej ;) mamaginekolog o tym pisała, owszem stres oddziałuje na dziecko ale nie aż tak jakby nam się wydawało. ;) myślę że każda z nas na początku to przeżywa. Więc jak jesteś wierząca to szybko rozaniec odmowic A jak nie to trzymać kciuki aż zsinieja! ;*
 
@diablicasamil a mam pytanie...czy partner został przebadany? Bo ze złej jakości nasienia również są poronienia.
@Wikunia7 zaciskam kciuki. Beta obiecująca :D
W moim życiu partnerzy niestety się zmieniali właśnie z tego powodu że traciłam ciąże. Obecnym partnerem pierwszy raz zaszłam w ciążę i też niestety porażka. Nie jeszcze nie był przebadany.
 
reklama
@Destino dziękuję ponownie za odpowiedź ;-) tylko u mnie ten krwiak ma 6 cm na 1 cm i panikuje, że heparyna go powiększy. 7 tygodni temu krwotok i wtedy odstawiony acard. Trochę ten clexane na moją prośbę i nie wiem, czy nie przedobrzylam. Do tej pory strasznie panikowalam z krwiakiem i nie chcę niczego złego spowodować :-( :( czytałam, że chyba @aspekt odmówiono heparyny a krwiaki mialysmy podobne. Tylko że to już 19 tydzień u mnie, przepływy są teraz ważne..
 
Do góry