reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@burczuś tak właśnie zrobił dał mi namiar na lekarza immunologa w krakowie Wojciech Sydor ma do Niego zadzwonić żeby nie czekać długo na wizytę stwierdził że lepiej jak on skieruje na badania które są potrzebne w kwestii immunologi ale czy tak samo on stwierdzie jakie genetyvzne sa potrzebne czy musze szukac osobno genetyka??
Czy może uderzyć jeszcze do tych specjalistow co poleciły dziewczyny Kuznik lub Janosz??
Sydor to immunolog na pewno nie pomoże Ci w genetyce po prostu się w tym niespecjalizuje. Jeśli chodzi o genetyka polecam Sodowicz z Rudy Śląskiej. Już chyba pisałam , ze skierowanie do genetyka możesz poprosić albo gginekologa albo rodzinnego Ty i partner musicie mieć osobne skierowania. I raczej z tym nie czekaj bo czasem majac skierowanie czeka się na wizyte i pobranie ok 3-6 miesiecy a czasem wiecej.

@czarna_mala kochana bardzo mocno trzymam kciuki. Nie napiszę nic wiecej wierzę, że to ten czas.. ściskam bardzo bardzo mocno

@Charlotte21 ja bym poszła na 2 usg i chyba jednak warto wiedzieć taka moja rada. Skad pomysł o skracającej szyjce przecież dzidziuś waży ok 100 gram .... jeszcze nie uciska na szyjkę. Byłaś na ip? Jak sytuacja?
 
@Porzeczka1234 na IP nie byłam. Dr Janosz napisała że to raczej od usg i żebym polezala. Tylko że jak wczoraj na noc wzięłam Luteine dopochwowo to dzisiaj rano już mam brązowe plemienia. Czyli znowu coś podraznilam.
Naprawdę nie wiem co robić. Już mam trochę dosyć. Na kolejne USG postaram się zapisać do dr Staniczka. Zobaczymy jakie ma terminy. Bo za tydzień już 13tc2d i nie wiem.czy będzie coś wolnego.
Martwię się okropnie. Dosyć że chodzi mi po głowie ryzyko trisomi 21 1:104 to jeszcze te ciągle bóle brzucha i pachwin i plemienia. Ehhh. Nie wiem jak wy to wytrzymywalyscie.

W sumie to tak sobie myślę, że moja poprzednia ciąża skończyła się przez wafe genetyczna trisomia 16 i lekarz o to nie zapytał A to pewnie w programie też mi podniesie ryzyko.
 
@Charlotte21 ktos kiedyś tu pisał,że luteinę bierze przez odbyt. Może to rozwiąże problem podrażnień i plamień? A co do zamartwiania-no nie ma innej rady jak iść do kogoś innego. W Opolu jest również świetny lekarz, który może przyjąłby Cię od razu, jakbyś naświetliła sytuację. Jakbyś chciała namiary to pisz.
 
Dziewczyny bardzo proszę o pomoc potrzebuje namiary numer tel adres na wlewy i immunoglobuliny jak coś wiecie jakie koszty cokolwiek bardzo proszę napiszcie pozdrawiam
 
@Bunia10 a kto Ci to zlecił? Skąd wiesz,że to potrzebujesz? Pytam w sensie że skoro ktoś Ci to zasugerował, to nie pokierował dalej? @Auri_a może pomoże? Immunoglobuliny to poważa sprawa...
Byłam u dr Przybycienia pewnie nie pamiętasz jestem po szczepieniu na sterydzie i kolejne poronienie 9 i mam przebadane zarodki i wszystko jest ok są zdrowe wiec ciogle mam problem z utrzymaniem ciąży bo już naprawdę nie mam pomysłu a dr Przybycien zaproponował ivitro i adopcja zarodka ale ja tego nie rozumie ?? 15 listopada przylatuje do Poldki i muszę coś ogarnąć może Ty masz jakiś pomysł ??? Pomocy
 
reklama
Do góry