reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Charlotte21 ktos kiedyś tu pisał,że luteinę bierze przez odbyt. Może to rozwiąże problem podrażnień i plamień? A co do zamartwiania-no nie ma innej rady jak iść do kogoś innego. W Opolu jest również świetny lekarz, który może przyjąłby Cię od razu, jakbyś naświetliła sytuację. Jakbyś chciała namiary to pisz.
Jak Dobrze pamiętam to polecala mi to @Destino , ale u mnie powodem plamien był acard. @Charlotte21 bierzesz acard ? Ja odstawiłam, potem wróciłam i znów odstawiłam bo plemienia. Więc albo się do nich przyzwyczaić albo odstawić... skonsultuj :)
A co do lekarza to ja bym zapytała dr Janosz kogo poleca... Z tym ze jeśli poleci Ci tego profesora (miał kilka jej pacjentek jak ja byłam w szpitalu) do którego ja chodziłam, to nie na zanim kontaktu poza gabinetem... także z każda pierdola możesz przychodzić bo często przyjmuje ale długie kolejki, bo długo siedzi się w gabinecie no i wizyta 250zl.. plus jakieś wymazy itp. Z tego co wiem to jeszcze jedna lekarka z którą pracuje dr Janosz w szpitalu jest w ciąży.. także myślę że potrzeba przepisywanie pacjentek będzie duża i chyba zrobić to w miarę jak najszybciej...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pani doktor napisała mi aby zamienic Luteine na zwiększoną dawkę Duphastonu. Zobaczymy czy to pomoże ;) zapytam o podjezykowa. ;)
Pisałam dzisiaj do Sodowski.pl o terminy, nalreslilam temat, że chciałabym wyniki badań skonsultować z innym lekarzem bo mam wątpliwości. To odpisali mi, ze to wbrew sztuce lekarskiej i nie mają terminów i jak coś to mam sobie zrobić badania dna plodu. ...
No szok. ... Nie wiem co powiedzieć.
 
Pani doktor napisała mi aby zamienic Luteine na zwiększoną dawkę Duphastonu. Zobaczymy czy to pomoże ;) zapytam o podjezykowa. ;)
Pisałam dzisiaj do Sodowski.pl o terminy, nalreslilam temat, że chciałabym wyniki badań skonsultować z innym lekarzem bo mam wątpliwości. To odpisali mi, ze to wbrew sztuce lekarskiej i nie mają terminów i jak coś to mam sobie zrobić badania dna plodu. ...
No szok. ... Nie wiem co powiedzieć.
Zadzwoń dO antrum tam przyjmuje Warcholinska Rozmus , powiedz o co chodzi może Cię wcisną. Tylko powiedz, że masz pewne niejasności w badaniu i , że chciałabyś skonsultować to z kimś jeszcze zanim podejmiesz decyzję o innych badaniach. Ty te pierwsze robiłaś u Sodowskich te z tak? Jeśli tak to nie ma się co dziwić, że nie będą podważać badania lekarza, który u nich pracuje ... oni są zbyt pewni siebie :) No cóż.
 
Byłam u dr Przybycienia pewnie nie pamiętasz jestem po szczepieniu na sterydzie i kolejne poronienie 9 i mam przebadane zarodki i wszystko jest ok są zdrowe wiec ciogle mam problem z utrzymaniem ciąży bo już naprawdę nie mam pomysłu a dr Przybycien zaproponował ivitro i adopcja zarodka ale ja tego nie rozumie ?? 15 listopada przylatuje do Poldki i muszę coś ogarnąć może Ty masz jakiś pomysł ??? Pomocy
Skoro jesteś po szczepieniu to nie rozumiem zmiany na Immunoglobuliny. Bo to leczenie jakby zamienne. Kurcze wiesz co...trudno mi cokolwiek doradzić. Nic nie wiem, bo faktycznie nie pamiętam Twojej historii. Pamiętam jedynie nick. Leczenie należałoby uporządkować. Badania porobić. Dobrze,że masz te genetyczne zrobione. I musisz ufać lekarzowi, który kieruje Cię na te leczenie. Wywołam jeszcze raz @Auri_a może pomoże gdzie ogarnąć wlewy z immunoglobulin. Na pewno robi to na śląsku dr Kluszczyk. Przyjmuje na śląsku w klinice ALBADT-601 088 609.
 
@Charlotte21 a nie lepiej nic nie mówić o tym ze juz miałaś genetyczne tylko ściemnić ze np dziecko okazalo sie o tydzien większe i szukasz na gwałt terminu zeby moc wykonać usg genetyczne. Lekarze niechętnie podważają swoje opinie, taka Solidarność. Ja bym spróbowała na zasadzie przeoczenia terminu i szybkiego wzrostu malucha :) albo faktycznie zrób test sanco, nifty czy cos takiego..... niby koszt to 2 tyś ale myślę ze jest to warte tych pieniędzy :)
@Bunia10 a moze faktycznie warto posluchac dr Przybycienia i spróbować in vitro z adopcją zarodka, skoro doktor to proponuje to zapewne jest w tym jakaś logika, to w koncu świetny lekarz :) próbowałaś już z accofilem? Pytałaś doktora skąd pomysł z adopcja zarodka ? Co Ci mowil na ten temat?
 
Zadzwoń dO antrum tam przyjmuje Warcholinska Rozmus , powiedz o co chodzi może Cię wcisną. Tylko powiedz, że masz pewne niejasności w badaniu i , że chciałabyś skonsultować to z kimś jeszcze zanim podejmiesz decyzję o innych badaniach. Ty te pierwsze robiłaś u Sodowskich te z tak? Jeśli tak to nie ma się co dziwić, że nie będą podważać badania lekarza, który u nich pracuje ... oni są zbyt pewni siebie :) No cóż.
Robiłam w Abgeliusie. Właśnie zapisałam się do dr Rozmus.
 
Pani doktor napisała mi aby zamienic Luteine na zwiększoną dawkę Duphastonu. Zobaczymy czy to pomoże ;) zapytam o podjezykowa. ;)
Pisałam dzisiaj do Sodowski.pl o terminy, nalreslilam temat, że chciałabym wyniki badań skonsultować z innym lekarzem bo mam wątpliwości. To odpisali mi, ze to wbrew sztuce lekarskiej i nie mają terminów i jak coś to mam sobie zrobić badania dna plodu. ...
No szok. ... Nie wiem co powiedzieć.
jeżeli chcesz zrobić badania prenatalne w tej samej klinice co robiłaś i piszesz im, że masz wątpliwości co do pracy lekarza u nich pracującego to raczej się nie dziwię, że Ci tak odpisali.
Jak już faktycznie masz wątpliwości co tego co lekarz Ci przedstawił na badaniu to spróbuj umówić się na badania do zupełnie kogoś innego i powiedz że to Twoje pierwsze badanie prenatalne. Nic nie sugeruj i nic lekarzowi nie mów.
Moje pierwsze badania prenatalne też mi nie wyszły bo niby to był odpowiedni tydzień i w ogóle a nic się nie zgadzało. Dziecko na USG wychodziło za małe. Lekarz kazał przyjść za tydzień - poszłam za tydzień i było wszystko ok.
 
reklama
Do góry