reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej! Czy któraś z Was dziewczyny może pomoc gdzie w Polsce można dostać wlew z immunoglobuliny przed crio.. Najlepiej północną lub ewentualnie środkową Polska.. Z góry dziękuję za wszelkie namiary ;)
 
reklama
Byłam z wynikami męża nasienia u specjalisty i stwierdził ze ma bardzo dobre.
Każdy mówi co innego
Pomocy
 

Załączniki

  • E04F5C5D-E8CA-4A48-A687-DD0D87E762F8.jpeg
    E04F5C5D-E8CA-4A48-A687-DD0D87E762F8.jpeg
    186,5 KB · Wyświetleń: 96
Hej! Czy któraś z Was dziewczyny może pomoc gdzie w Polsce można dostać wlew z immunoglobuliny przed crio.. Najlepiej północną lub ewentualnie środkową Polska.. Z góry dziękuję za wszelkie namiary ;)
Mi mówił dr Sacha z Krakowa ze oprócz szczepionek mam jeszcze wybór immunoglobuliny wiec może on wykonuje niestety nikogo innego nie znam z Polski
 
Cześć :) nie wiem czy mnie ktoś pamięta..alee chciałam tylko się pochwalić iż 7.09.2019 zostałam szczęśliwa mamusia Michaliny! Poród SN w 36+6, wywołany że względu na 8 cm rozwarcia i nie ryzykowano żeby nie wdala się infekcja. (nawet nie czułam skurczy boli jak się ono robiło :D) pozdrawiam!! I 3mam kciuki za wszystkie staraczaki! :)
 
Ja pamiętam ! Cieszę się, że Tobie też się udało;** gratuluję i zdrówka dla Ciebie i małej życzę.

A u nas znów napięcie... dzwonili mi , że musze natychmiast pojawić się i ginekologa, bo cytologia wyszła zła... :( wyć mi się chce....
Zbieram się i jadę...
Cześć :) nie wiem czy mnie ktoś pamięta..alee chciałam tylko się pochwalić iż 7.09.2019 zostałam szczęśliwa mamusia Michaliny! Poród SN w 36+6, wywołany że względu na 8 cm rozwarcia i nie ryzykowano żeby nie wdala się infekcja. (nawet nie czułam skurczy boli jak się ono robiło :D) pozdrawiam!! I 3mam kciuki za wszystkie staraczaki! :)
 
Ja pamiętam ! Cieszę się, że Tobie też się udało;** gratuluję i zdrówka dla Ciebie i małej życzę.

A u nas znów napięcie... dzwonili mi , że musze natychmiast pojawić się i ginekologa, bo cytologia wyszła zła... :( wyć mi się chce....
Zbieram się i jadę...
Ojej trzymam kciuki zeby to byla zwykla infekcja [emoji8]
 
reklama
Cześć :) nie wiem czy mnie ktoś pamięta..alee chciałam tylko się pochwalić iż 7.09.2019 zostałam szczęśliwa mamusia Michaliny! Poród SN w 36+6, wywołany że względu na 8 cm rozwarcia i nie ryzykowano żeby nie wdala się infekcja. (nawet nie czułam skurczy boli jak się ono robiło :D) pozdrawiam!! I 3mam kciuki za wszystkie staraczaki! :)
Ja pamiętam :) gratuluję mocno :)

Ja pamiętam ! Cieszę się, że Tobie też się udało;** gratuluję i zdrówka dla Ciebie i małej życzę.

A u nas znów napięcie... dzwonili mi , że musze natychmiast pojawić się i ginekologa, bo cytologia wyszła zła... :( wyć mi się chce....
Zbieram się i jadę...

Kochana, może po prostu za szybko po porodzie zrobiona. Spokojnie, będzie dobrze :)
 
Do góry