reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Najczęściej od serduszka robi się tylko USG. Sprawdza się betę tylko wtedy jak coś jest nie tak. Brzuch może cię boleć nawet sporawo. Weź magnez i poleż chwilę, włącz głupawa komedie na odstresowanie. Będzie dobrze. Musisz tak myśleć jak długo jest szansa na zdrowego i zywego dzieciaczka
Brzuch boli ciągle. Tzn ciagle go czuje. Ale nie wi czy to nie po krupniku. Bo mialam spore probkemy gastryczne po nim. Więc chyba dobrze że to nie skurcze. ?Wszystko jest cięższe bo nie mam z kim na żywo porozmawiać o tym. Biky jeszcze nie wie. Tylko my z mężem. ;/ dlatego tak panikuje.
Na USG wszystko było książkowo. Mam wiarę że bedzie lepiej.
A magnez jest bezpieczniejszy niż nospa?
 
reklama
No i chyba nic z tego....
Poszłam zrobić dzisiaj TSH bo bałam się że za mała dawkę biorę i zrobilam bete. Eh szkoda gadać.
11.09 było 12 000
21.09 jest 58 000
Leżę i rycze. Na to wygląda że może mamy skieprzone kardiotypy. Nie wiem jak się pozbierać. We wtorek miałam mieć wlew więc ustawiłem sobie USG aby potwierdzić że już nie potrzebuje kasy ladowac w kroplowki. Wiem że dr Janosz ki mówiła że wlew może zafalszowac wynik bety (Chociaż wydaje mi się to absurdalne) Ale nawet jeżeli byłaby to prawda to na pewno nie w przeciągu 1.5 tygodnia.

To będzie 3 poronienie w tym roku. Nie mam sił na to. Jestem na żelaznym zestawie. To musi być coś z genetyka. Kuzwa...
no wezzzz ale mnie wkurzylas !! na tym etapie bete robic !! wedlug mnie to calkiem dobry wynik a ile ty bys chciala miec ?? jak najwieksze wyniki to ok 200000 przy 11tc ?
nie beda bez konca sie podwajac bo milionowe wartosci bys w koncu miala
jak ciaza jest widoczna na usg to tylko usg ma wartosc diagnostyczna a nie HCG. dopiero jak cos na usg jest nie tak .. np nie rosnie pecherzyk toi lekarz zleca badanie hcg czy sprawdzic czy nie spada

JEST DOBRZE !!! WIERZ W TO !!
 
Brzuch boli ciągle. Tzn ciagle go czuje. Ale nie wi czy to nie po krupniku. Bo mialam spore probkemy gastryczne po nim. Więc chyba dobrze że to nie skurcze. ?Wszystko jest cięższe bo nie mam z kim na żywo porozmawiać o tym. Biky jeszcze nie wie. Tylko my z mężem. ;/ dlatego tak panikuje.
Na USG wszystko było książkowo. Mam wiarę że bedzie lepiej.
A magnez jest bezpieczniejszy niż nospa?
Tak, znacznie bezpieczniejszy. Tylko lek stosuje najlepiej. Duże dawki magnezu są wręcz zalecane. Ja miałam też z potasem. Nosa tylko doraźnie. Magnez całą ciążę się bierze nawet 3x2 i więcej jak trzeba
A stresior... Niestety zostanie z tobą do końca. Znajdź na niego sposób. Skoro USG było ok, to powinno być ok. I tego trzymaj się za wszelką cene
 
no wezzzz ale mnie wkurzylas !! na tym etapie bete robic !! wedlug mnie to calkiem dobry wynik a ile ty bys chciala miec ?? jak najwieksze wyniki to ok 200000 przy 11tc ?
nie beda bez konca sie podwajac bo milionowe wartosci bys w koncu miala
jak ciaza jest widoczna na usg to tylko usg ma wartosc diagnostyczna a nie HCG. dopiero jak cos na usg jest nie tak .. np nie rosnie pecherzyk toi lekarz zleca badanie hcg czy sprawdzic czy nie spada

JEST DOBRZE !!! WIERZ W TO !!
Zupełnie nie wiedziałam że nie robi się teraz !!! ;( w sumie masz rację. Jakby siepodwajal to powinnam mieć w poniedziałek 400 000. A nawet skala w lab tego nie ma. Po prostu się takbwystraszylam. ! O ludzie. Czyli wszystko powinno być ok. Może nie będę robić kol3jnej wizyty przed czwartkiem. ... Mam wlew we wtorek.
Sorki dziewczyny. Najadłem się strachu....
 
Człowiek uczy się całe życie...myślałam że wiem wiele A tutaj podstawy nie wiedziałam. Ja miałam też koło 29 dc po pozytywnym teście a potem robiłam 6tc dokładnie. I było 12 000.
:) idz grzecznie na wlew i czekaj na nastepna wizyte :) na tym etapie to jest najtrudniejsze bo NIC wiecej nie mozna zrobic :( tylko czekac :( :( nie mamy juz na nic wplywu :( a nastepnym razem jak bedziesz miala takie ciagoty zeby jakies badnaia robic to wez te pieniadze i idz do kina :) stresu sobie przynajmniej nie zafundujesz :)
trzymaj sie jeszcze "tylko" 33tygodnie :)
 
:) idz grzecznie na wlew i czekaj na nastepna wizyte :) na tym etapie to jest najtrudniejsze bo NIC wiecej nie mozna zrobic :( tylko czekac :( :( nie mamy juz na nic wplywu :( a nastepnym razem jak bedziesz miala takie ciagoty zeby jakies badnaia robic to wez te pieniadze i idz do kina :) stresu sobie przynajmniej nie zafundujesz :)
trzymaj sie jeszcze "tylko" 33tygodnie :)
Racja ! ;) Dziękuję ;* bardzo. Bez was i tego forum to nie wiem co bym zrobiła....
W taką panikę wpadłam że aż się dzisiaj sama siebie wstydzę. Ale hormony i straty robią swoje.
Mam nadzieję że jeszcze 33 tygodnie ;*
Badania robię bo TSH kontroluje i wpadłam na "genialny " pomysł innych badań. A obiecałam sobie że poprzednie beta ostatnie. No cóż. Nauczka dla mnie. Bo teraz będę czekać jak na szpilkach na czwartek.
Dzięki za wsparcie;* kino to dobry pomysł. Albo kawa z ciastkiem
 
Racja ! ;) Dziękuję ;* bardzo. Bez was i tego forum to nie wiem co bym zrobiła....
W taką panikę wpadłam że aż się dzisiaj sama siebie wstydzę. Ale hormony i straty robią swoje.
Mam nadzieję że jeszcze 33 tygodnie ;*
Badania robię bo TSH kontroluje i wpadłam na "genialny " pomysł innych badań. A obiecałam sobie że poprzednie beta ostatnie. No cóż. Nauczka dla mnie. Bo teraz będę czekać jak na szpilkach na czwartek.
Dzięki za wsparcie;* kino to dobry pomysł. Albo kawa z ciastkiem
Dziewczyny już wszystko napisały w sprawie HCG. Do tego zastanawiam się nad tym co napisałas o wpływie intra na wyniki i myślę że lekarka ma racje. Laboratoria pracują na jakichś odczynnikach z założeniem, że ludzie nie podłączają się do soi a jak się podłączają to już lekarz interpretuje wynik. Cos jak z biotyna- ona nie zmienia (znacząco) działania hormonów, ale wyniki wychodzą oszukane, bo odczynniki są tak zrobione. Może z soja jest podobnie.
 
reklama
A allo mlr Ci się podniosło dzięki tym leką czy już nie sprawdzałas ? Ja pierwsze dwie ciąże zachodziłam prze problemu a teraz mam już ponad roczne starania i nic.
Może masz niedrozne jajowody? Jeśli miałaś zabiegi po poronieniu to mogło tak być. Właśnie tak miała @olaa90. Może warto sprawdzić ten trop :)

Brzuch boli ciągle. Tzn ciagle go czuje. Ale nie wi czy to nie po krupniku. Bo mialam spore probkemy gastryczne po nim. Więc chyba dobrze że to nie skurcze. ?Wszystko jest cięższe bo nie mam z kim na żywo porozmawiać o tym. Biky jeszcze nie wie. Tylko my z mężem. ;/ dlatego tak panikuje.
Na USG wszystko było książkowo. Mam wiarę że bedzie lepiej.
A magnez jest bezpieczniejszy niż nospa?

Kochana bierz magnez i na spokojnie! Dziewczyny dobrze mówią, wszystko jest okej :) jakbyś miała 20000 to źle, ale 58000 to super wynik. I proszę nie denerwować fasolki! :)
 
Do góry