reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

A allo mlr Ci się podniosło dzięki tym leką czy już nie sprawdzałas ? Ja pierwsze dwie ciąże zachodziłam prze problemu a teraz mam już ponad roczne starania i nic.
Te leki nie podnoszą allo. One maja za zadanie wyciszyć organizm, żeby nie atakował dziecka. Ja zachodziłam w 2 ciąże po 1 bobosexie. Po 2 poronieniu staraliśmy się 3 cykle pod rząd i nic. Dr P powiedział, ze na bank mam niedrożne jajowody bo to niemożliwe, ze przestałam zachodzić. Tak jak @roki_1991 pisze. Zrobił mi zabieg hsg w gabinecie i okazalo się, ze oba jajowody były zapchane ;/ udało się je udrożnić i zaszłam w ciąże w tym samym cyklu wiec może faktycznie u ciebie tez ten trop ?
 
reklama
Pos
Może masz niedrozne jajowody? Jeśli miałaś zabiegi po poronieniu to mogło tak być. Właśnie tak miała @olaa90. Może warto sprawdzić ten trop :)



Kochana bierz magnez i na spokojnie! Dziewczyny dobrze mówią, wszystko jest okej :) jakbyś miała 20000 to źle, ale 58000 to super wynik. I proszę nie denerwować fasolki! :)
Postaram się !!! ❤
 
@Porzeczka1234 i ja tez byłam beznadziejnym przypadkiem. Jak siedziałam na poczekalni to słyszałam historie kobiet i zawsze konczylobsie na 3,6 szczepieniach a ja tez 13 czy 14 łącznie.... no ale efekt jest :) leZy sobie obok mnie :) @edloteh postaram się opisać swoją historie na fb. Czas rak szybko leci, człowiek zapomina o wielu szczegółach a warto opisać i pomoc dziewczynom. Sama korzystałam z takich opisów i dzięki tym historiom tutaj z tego forum zapisałam się do Maliny i zostałam mamą :)
Czekamy zatem aż napiszesz nam swoją opowiesc:) poniżej ♡

Dziewczyny! Jak na forum mogę znaleźć informację o instrukcji wbicia clexane? Czytałam ostatnio, że któraś z Was odsyłała do jakiegoś wątku, ale teraz ja nie mogę znaleźć tego wpisu :/ Pomocy !
Charlotte Ty też instrukcje do clexan możesz znaleźć z w/W linku :)

Drogie dziewczyny trochę mnie nie było. Jednak śledząc ostatnie 30 stron większość linkow pozostaje mi znana więc i ja wam obcą nie powinnam być :) wszystkie was serdecznie pozdrawiam i wciąż mocno kibicuje I jestem. Nie ukrywam że my zrezygnowaliśmy z kolejnych prób a im dalej zegar tyle tym serce ściska ale trzymam się decyzji chyba że... ;)
Nie było mnie trochę bo po pierwsze i najważniejsze pomagam przy "chorym szwagrze" Jest smutno, jest ciężko i jest boleśnie... I jeszcze 2 tygodnie...
Poza tym zmiana pracy i Wikus w przedszkolu pochłania mi czas

Postaram się częściej do was wpadać moje fajterki ♡
 
Witajcie. Trochę wchodzę w wątek ale wiem że macie ogromną wiedzę i może pomożecie
Otóż jestem w ciąży 15 tydz . Za sobą mam trzy straty na dość wczesnym etapie.
Aktualnie przyjmuje heparyne 0.6 ( wskazanie pai i mthfr).
Zrobilam kontrolnie aptt które wyszło poniżej normy bo 24 ( norma 26-36). D dimery w normie 361 (norma poniżej 500) i inr/pt też w normie . Badanie robiłam zaraz przed zastrzykiem.
Myślicie że mam się czym martwić czy spokojnie mogę poczekać na wizytę którą mam za tydzień? Czytałam że aptt fizjologiczne może rosnąć w ciazy ale obawa została.
 
Witajcie. Trochę wchodzę w wątek ale wiem że macie ogromną wiedzę i może pomożecie
Otóż jestem w ciąży 15 tydz . Za sobą mam trzy straty na dość wczesnym etapie.
Aktualnie przyjmuje heparyne 0.6 ( wskazanie pai i mthfr).
Zrobilam kontrolnie aptt które wyszło poniżej normy bo 24 ( norma 26-36). D dimery w normie 361 (norma poniżej 500) i inr/pt też w normie . Badanie robiłam zaraz przed zastrzykiem.
Myślicie że mam się czym martwić czy spokojnie mogę poczekać na wizytę którą mam za tydzień? Czytałam że aptt fizjologiczne może rosnąć w ciazy ale obawa została.

A bierzesz acard? Bo z moich obserwacji wynika że biorąc go właśnie aptt spada. I więcej nas tu takich było. Na pewno @olaa90 też tak miała w ciąży. A teraz nasze dzieci mają się dobrze ;) także myślę że nie masz co panikowac i poczekaj spokojnie na wizytę :)
 
Te leki nie podnoszą allo. One maja za zadanie wyciszyć organizm, żeby nie atakował dziecka. Ja zachodziłam w 2 ciąże po 1 bobosexie. Po 2 poronieniu staraliśmy się 3 cykle pod rząd i nic. Dr P powiedział, ze na bank mam niedrożne jajowody bo to niemożliwe, ze przestałam zachodzić. Tak jak @roki_1991 pisze. Zrobił mi zabieg hsg w gabinecie i okazalo się, ze oba jajowody były zapchane ;/ udało się je udrożnić i zaszłam w ciąże w tym samym cyklu wiec może faktycznie u ciebie tez ten trop ?
Pan Doktor Przybycień
Te leki nie podnoszą allo. One maja za zadanie wyciszyć organizm, żeby nie atakował dziecka. Ja zachodziłam w 2 ciąże po 1 bobosexie. Po 2 poronieniu staraliśmy się 3 cykle pod rząd i nic. Dr P powiedział, ze na bank mam niedrożne jajowody bo to niemożliwe, ze przestałam zachodzić. Tak jak @roki_1991 pisze. Zrobił mi zabieg hsg w gabinecie i okazalo się, ze oba jajowody były zapchane ;/ udało się je udrożnić i zaszłam w ciąże w tym samym cyklu wiec może faktycznie u ciebie tez ten trop ?
A czy zabieg bolał Cię i był kosztowny ?
Czy odrazu po zabiegu można się starać ?
 
A bierzesz acard? Bo z moich obserwacji wynika że biorąc go właśnie aptt spada. I więcej nas tu takich było. Na pewno @olaa90 też tak miała w ciąży. A teraz nasze dzieci mają się dobrze ;) także myślę że nie masz co panikowac i poczekaj spokojnie na wizytę :)
Dziękuję . Acardu nie biorę. W poprzedniej ciąży przyjmowałam heparyne 0.4 i acard 75 ale miałam krwiaka giganta. I teraz mój lekarz zalecił mi wieksza dawkę heparyny ale bez acardu. W tej ciąży też się pojawiły dwa razy ale były małe i szybko się wchłaniały.
 
Pan Doktor Przybycień

A czy zabieg bolał Cię i był kosztowny ?
Czy odrazu po zabiegu można się starać ?
Płaciłam chyba 250 zł za zabieg :) lekko bolało bo miałam zapchane ale ja tez zjadłam przed tabl przeciwbólowa bo tak Pani z rejestracji radziła :) my staraliśmy się w tym samym cyklu
 
Płaciłam chyba 250 zł za zabieg :) lekko bolało bo miałam zapchane ale ja tez zjadłam przed tabl przeciwbólowa bo tak Pani z rejestracji radziła :) my staraliśmy się w tym samym cyklu
A zabieg wykonuje się w jakims dniu cyklu czy jest to obojętne ?
Bardzo Ci dziękuje za informacje jade do pana Doktora 5 października może akurat to by nam pomogło
 
reklama
Do góry