reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej co sądzicie dziewczyny o badaniu męża nasienia ? A dokładie chodzi mi o plemniki o prawidłowej budowie
 

Załączniki

  • 1D92886A-82A7-4BEE-B16D-5B9A658AE80C.jpeg
    1D92886A-82A7-4BEE-B16D-5B9A658AE80C.jpeg
    305,7 KB · Wyświetleń: 72
reklama
@Nadzieja2018 wiem że jest Ci ciężko. Wiem jak człowiek jest bezsilny. Ale zobacz ile tu jest walczących! I ile wygranych ! To drugi cykl. Daj sobie jeszcze czasem. Może z czasem poczucie niesprawiedliwosci zmaleje

@Pami123 ;* dziękuję że pytasz. Zaskakująco dobrze. Taki paradoks. Jak mnie boli brzuch to się martwię że coś nie tak. A jak mnie nic nie boli to też się martwię. Ehhh
Dzisiaj miałam wlew. To mój 4 i myślałam , e mnie nic nie zaskoczy. A dzisiaj pobił rekord. Połowę dawki 200 ml wraz z dwoma solami przyjmowałam 5 h !!! Co puścili szybciej elektrolity to ciśnienie mi skakalo. Jestem niskocisnieniowcem. Dla mnie 100 ma 60 to norma. A tutaj od razu w momencie podskoczylo 130 na 80. Niby nie dużo ale poty mnie olaly ;) jeszcze tak długo nie byłam na wlewach.
 
reklama
@Marhi wizytę ma 16 września u Maliny [emoji6] dzwoniłam jakoś w lipcu zaraz po poronieniu .
Czuje , że wydam majątek i nic z tego nie będzie !!!
To ostatnie podejście i ostatnia szansa !! Nic mi już nie pomoże uff
 
Do góry