reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@babydust
Słyszałam już różne historie z przyrostami bet. Zresztą mam bardzo dobra koleżankę której przyrosty wskazywały na klęskę a ma teraz termin na listopad :) Mam nadzieję, że Twoje przeczucia okażą się błędne. Ściskam Cię mocno :* :*

@roki_1991
Egzaminy na studiach to pikuś w porównaniu z odczytywaniem wyników bet :p Chyba nie jestem w stanie do czegoś gorszego tego porównać :/
 
@babydust
Słyszałam już różne historie z przyrostami bet. Zresztą mam bardzo dobra koleżankę której przyrosty wskazywały na klęskę a ma teraz termin na listopad :) Mam nadzieję, że Twoje przeczucia okażą się błędne. Ściskam Cię mocno :* :*

@roki_1991
Egzaminy na studiach to pikuś w porównaniu z odczytywaniem wyników bet :p Chyba nie jestem w stanie do czegoś gorszego tego porównać :/

Jak studiowałam to o tym nie wiedziałam :p więc te wyniki były mega stresem. Teraz to byłby pikuś :p
 
@Nadzieja2018 - Nie czuję się na siłach by Ci doradzać, co zrobić z Encortonem. Ja raz przez pomyłkę brałam cały cykl i ten cykl niby był prawidłowy, ale jakiś dziwny i w ciążę też nie zaszłam. Nie powtórzyłam tego więcej, potem brałam stale po owu, ale że nie zachodziłam to przestałam brać i jak przestałam to od razu zaszłam w tę 4 ciążę. Zaczęłam więc brać dopiero od testu, który wyszedł dodatni w Dniu Matki... Co do odczytywania wyników bety, jakoś jak chodziłam wcześniej badać co cykl (potem sobie to odpuściłam) to szłam niby z nadzieją, ale jakoś tak czułam za każdym razem, że będzie on negatywny. Tylko przy 3 ciąży się zestresowałam wynikiem bo był tak niski jak na 35 czy 34 dc, że wiedziałam już od początku, że jest coś nie tak... ale walczyłam... choć niestety była to tylko kwestia czasu. . .
Nie ma co się nakręcać... szkoda nerwów kochana. A taki stres, jesli zajdziesz, dzidzi nie pomoże... Musisz nad tym postarać się jakoś zapanować, albo odpuścić sobie beta hcg, skoro i tak bedziesz steryd brala ;* Heparyne tez jesli masz zalecona mozna wlaczyc po owu... wtedy bedziesz czuc sie bezpieczniej i moze mniej stresu bedzie :)

@babydust - przypomnij proszę jakie miałaś te beta hcg?
 
@Marthi
Wiem właśnie muszę jakoś nad tym zapanować, bo oszaleję a ten stres na pewno w przypadku zajścia mi nie pomoże. Heparynę mam zaleconą od testu, ale może rzeczywiście dla świętego spokoju będę brać od potwierdzonej owu. Zobaczę czy wogóle coś wyhoduję w tym cyklu...
 
@Nadzieja2018 -

@babydust - przypomnij proszę jakie miałaś te beta hcg?

hej mam w koncu wyniki z dzisiaj
... nie sa jakies super hiper te wyniki

teraz cykl lipcowy
9dpo - 16,3
11dpo - 46,8
12dpo - 60,5 przyrost 60%
13dpo - 75,7 przyrost 56%
dzisiaj ! - 16dpo - 214, 2 przyrost 101%

w poprzednich ciazach mialam tak
luty
9dpo - 7,39
11dpo - 37,21
14dpo - 91,09
16dpo - 108,6 :(

kwiecien
8dpo <0,1
11dpo - 15,79
18 dpo - 45,09 :(
25dpo - 146 :(

czerwiec
10dpo - 4,7
12dpo - 25,1
16dpo - 36,69 :(
18dpo - 8,5
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej mam w koncu wyniki z dzisiaj
... nie sa jakies super hiper te wyniki

teraz cykl lipcowy
9dpo - 16,3
11dpo - 46,8
12dpo - 60,5 przyrost 60%
13dpo - 75,7 przyrost 56%
dzisiaj ! - 16dpo - 214 przyrost 101%

w poprzednich ciazach mialam tak
luty
9dpo - 7,39
11dpo - 37,21
14dpo - 91,09
16dpo - 108,6 :(

kwiecien
8dpo <0,1
11dpo - 15,79
18 dpo - 45,09
25dpo - 146

czerwiec
10dpo - 4,7
12dpo - 25,1
16dpo - 36,69
18dpo - 8,5

Przyrost masz powyżej 100%, wiec jest ok. Nie liczysz przyrostów codziennie. W początkowym okresie beta ma się podwajać co 48 h, a w zasadzie to wzrastać min 66% w tym czasie. Wiec jak na razie jest ok.
 
Do góry