reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Przyrost masz powyżej 100%, wiec jest ok. Nie liczysz przyrostów codziennie. W początkowym okresie beta ma się podwajać co 48 h, a w zasadzie to wzrastać min 66% w tym czasie. Wiec jak na razie jest ok.
ten przyrost miedzy 11 a 13dpo a bylo to dokladnie 49 godzin tylko 61% ...ale postaram sie bbyc troche bardziej op0tymistka , w poprzednich ciazach nie doszlam nawet do wartosci przekraczajacej 100
 
reklama
Hej ;) dawno się nie odzywałam ale chcialam chwilke wychillowac ;) wczoraj zaczal sie 9 tc, przypomnę 4 ciąża, po 3 wczesnych poronieniach w 5-6 tygodniu, bez znalezienia konkretnej przyczyny, pierwszy raz na zelaznym zestawie. Wiadomo strach ciągle jest ale z wizyty na wizytę coraz mniejszy, kolejne usg jutro, trzymajcie kciuki.
Generalnie dużo strachu się najadłam bo na 1 usg w 7tc1 zarodek miał crl na 6tc2dni ale doktor mówiła, że jest Ok. Drugie usg w 8 tc 3 znowu zarodek na 7 tydzień ale, tym razem inny lekarz, mówi, że jest dobrze, serduszko bije dobrze więc nie mam się martwić.. nawet pierwszy raz dostałam skierowanie na badania krwi takie już ciążowe i tu kolejne pytanie... nigdy nie miałam problemu z tarczyca. TSH z czerwca 2018 koło 2, w listopadzie 2018 koło 1 a teraz 0,005... wyczytałam, że to mało. Czy to może ciąża tak wpływać, ma może któraś z Was doświadczenie?
Jeśli jutro na wizycie dalej będzie Ok to doktor upiera się już na L4 także będę leżeć i odpoczywać.. trochę mnie tym zaskoczył ale chciał już tydzień temu ale akurat miałam parę dni wolnego więc udało się to przeciągnąć;)
 
@Karolinaaaa
Udalo Ci się zajść od razu w pierwszym cyklu ze sterydem?

Jeżeli chodzi o TSH to zdecydowanie ciaza ma na to wpływ. U mnie w ciąży TSH od razu rośnie w górę czyli niedoczynność. Na moje oko u Ciebie wygląda to na nadczynność i poszłabym z tym wynikiem do endokrynologa.
 
reklama
Do góry