reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Z córka miałam dłużej zakaz i wytrzymałam więc i teraz damy radę [emoji16] chociaż jak ma początku nawet się nie chciało tak teraz pod koniec hormony buzują [emoji23]

Mi też pomógł lactovaginal. Chociaż ostatnio rozmawiałam z jakaś lekarka to polecała provag ale nie próbowałam.
 
A powiedzcie czy lekarza prywatny tez może wystawić zwolnienie chorobowe ?
Czy muszę iść na kasę chorych ?
Ilu wy macie lekarzy ?
 
Jak długo po poronieniu trzeba odczekać przed zrobieniem badań immunologicznych?
6 tygodni

@Nadzieja2018 @Destino bada sie też przepływy maciczne i one sa mega wazne nie tylko w łożysku jakoś to sie fachowo nazywa ale nie pamietam jak moge ustalic jak kogoś to interesuje.

@Hatice wciąż sie upieram ze ciaza prowadzona jest dobrze ktg od 34 tygodnia jest mega szybko. Co nie zwalnia nas mam z czuwania. Bedzie dobrze

@ovli22 kazdy lekarz wystawi l4 i receptę Nzf czy prywatny
 
reklama
Do góry