reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Terminy mamy na sierpien :) i była dżoasia, justaki, hatice i ja i chyba krótko potem tęczowa chyba że coś pokrecilam. Z czego chyba większość z terminem na koniec sierpnia.
Prawdziwy babyboom sierpniowy i to jeszcze wszystkie miałyśmy termin chyba na końcówkę sierpnia :) ja na 23 :) wczoraj aplikacja pokazała mi 29 tydzień. Właśnie wyruszam do ikei zobaczyć jakieś komódki. Akumulatory starczają mi na 40 minut dziennie także dziś zamierzam poświecić to na ikee :)
@Marthi @Porzeczka1234 trzymam za Was kciuki :) @dżoasia piękne imiona wybrałaś :) u nas będzie Marysia
 
reklama
Gratuluje wam a ja ma dola moj m nie chce teraz i sama nie wiem co dalej ja juz sier nastawilam przygotowalam a on chce dyktoweac warunki probuje skeljac wszystko dla sytnka ale czasem mysle skoror on nie4 chce to moze nie warto na sile @Marthi gratulacje super @burczuś również pomyślnej wizity chociaz wam sie udaje bo mnie to już raczej nic nie sdpoitka dobrego chyba nie z tym mężczyzną. Niby ok a ja ciągle mam do niego żal ehhh nie wiem co dalej ja sie nastawiuam na konkretny miesiac a on wtedy ze jeszczen ie bo kasa dla niego ważniejsza nie wiem czy chce byc z kims takim
 
@basiawol - daj Wam czas, nie ma co naciskać. I z doświadczenia napisze (po sobie), ze nie warto się nastawiać na konkretny cykl, miesiąc, bo życie i tak pisze swoje scenariusze... I ja już się kilkanaście razy o tym przekonałam... Rozumiem Twój niepokój, ale porozmawiaj najpierw sama ze sobą, czego od życia tak naprawdę chcesz. I z kim to życie chcesz spędzić. Nie rób nic wbrew sobie i na sile. Spokojnej nocy.
 
Jakieś konkretne DHA zalecił? Ja dostałam ostatnio na jednej konferencji o.mega m.ed DHA i się zastanawiam czy jest ok czy jest coś lepszego. Tu wydaje mi się, ze jest mała dawka tego DHA.
Najpierw brałam pregna dha plus do tego prenatal uno, potem już jadłam te dha co były do zestawu prenatal duo :)
 
reklama
Porzeczka kochana !! Gratuluję;**
Marthi ! Cóż za wieści! [emoji173][emoji173][emoji173][emoji173]

Jeśli chodzi o dha to ja brałam dha z alg z dozu. A potem z Prenatal duo te dha plus nadal te z dozu, w związku z ryzykiem porodu przed czasem miałam brać ok 1000
 
Do góry