reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dziewczyny, która z Was bierze lub brała Encorton? Mam go brać rano pomiędzy 6 a 8 rano z posiłkiem. Dzisiaj byłam taka zaspana, że zamiast Euthyrox wzięłam na pusty żołądek Encorton, Czuje jakie ma skutki uboczne dla żołądka. Pytanie moje dotyczy czasu jego brania, czy trzeba dokładnie pomiędzy tymi godzinami? (biorę raz dziennie 10 mg). Będę wdzięczna za informację. :)

Ja brałam zawsze po śniadaniu więc o różnych godzinach. Nawet koło 10 się zdarzało. I wszystko było okej :) przypuszczm że ile dziewczyn tyle będzie opinii...
 
reklama
Dziewczyny mam prośbę, czy możecie spojrzeć na wyniki nasienia męża i podpowiedzieć czy wygląda to w miarę przyzwoicie czy trzeba się martwić? Mąż zrobił seminogram z morfologią, chciał zrobić też przeciwciała przeciwplemnikowe ale pani w invikcie powiedziała że nie można tego zrobić za jednym zamachem i że w ogóle nie widzi sensu robienia chyba że te ogólne badanie wyjdzie źle. Jutro mam wizytę u ginekologa ale podejrzewam że zbagatelizuje sprawę bo już po pierwszym poronieniu mówił mi że nie robi się badań nasienia gdy zachodzi się w ciążę bez problemu tak jak u mnie...w połowie maja idę już do innego lekarza, który myślę że poważniej podchodzi to tematu poronień.
 

Załączniki

  • IMG_20190505_170003.jpg
    IMG_20190505_170003.jpg
    869,6 KB · Wyświetleń: 115
  • IMG_20190505_165944.jpg
    IMG_20190505_165944.jpg
    813,5 KB · Wyświetleń: 106
@Charlotte21
Ta godzina odnośnie Encortonu też mnie ciekawi. Ja np dzisiaj wstałam o 09:00 a śniadanie zjadłam o 10:00 i na koniec wzięłam Encorton. Hmm wstawać specjalnie rano w weekend, żeby połknąć Encorton max do 08:00 to jakaś katorga :O :O :) :)
 
@Charlotte21 ja brałam po śniadaniu. Czy jadłam je o 8:00 czy o 10:00 w weekend encorton był po. Nie stresowałam się ze ma to być między - między. Tak samo jak ja osobiście zastrzyki robiłam raz o 7:30, a raz o 11:00, bo np w weekend zapomniałam zataz po przebudzeniu. Stres w ciąży gorszy niż 2 h w tą czy tamtą :)
I jutro kończymy 3 miesiące :) :) :) Sesyjka była już dziś, pochwale się swoim skarbkiem :)

B251B73C-FDDF-499F-9416-A3B8237F682D.jpeg
 
Co sądzicie? Nie biorę leków przeciwzakrzepowych a chyba powinnam?
Czas protrombinowy 10 sek; INR 0.96
Wskaźnik protombiny 101%
 
@Charlotte21 ja brałam po śniadaniu. Czy jadłam je o 8:00 czy o 10:00 w weekend encorton był po. Nie stresowałam się ze ma to być między - między. Tak samo jak ja osobiście zastrzyki robiłam raz o 7:30, a raz o 11:00, bo np w weekend zapomniałam zataz po przebudzeniu. Stres w ciąży gorszy niż 2 h w tą czy tamtą :)
I jutro kończymy 3 miesiące :) :) :) Sesyjka była już dziś, pochwale się swoim skarbkiem :)

Zobacz załącznik 969195
[emoji173]
 
Widzę, że większość z Was bierze przeciwzakrzepowe. Jestem strasznie zła na lekarza, że nie zlecił żadnych badań. To już 12 tydzień i moje upragnione dziecko może się w każdym momencie zatrzymać.. Po dzisiejszych wynikach po raz kolejny nie mam sił do tej ciąży
 
Widzę, że większość z Was bierze przeciwzakrzepowe. Jestem strasznie zła na lekarza, że nie zlecił żadnych badań. To już 12 tydzień i moje upragnione dziecko może się w każdym momencie zatrzymać.. Po dzisiejszych wynikach po raz kolejny nie mam sił do tej ciąży
Jejku ! Nawet nie chce o tym myśleć, że tak by mogło być. Modle się aby nie ! Leć do lekarza i mu nagadaj! Ja biorę akurat Acard 75, na heparynę mam "za dobre" wyniki. Może powalcz chociaż o ten Acard? Może pomoże.
 
reklama
Prawdę mówiąc większość z nas przyszła do lekarza z wynikami :( badania robilysmy na własną rękę prywatnie, dopiero wtedy lekarz jak jest dobry podejmie jakieś decyzje :(
A teraz postaraj się nie stresować i idź pogadać z lekarzem może się ogarnie i coś przepisze
 
Do góry