reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@SheWolf założenie szwu tak wcześnie?! Super . Lepiej mieć to pod kontrolą. Ile ma szyjka ? Jest rozwarcie zew/wew?
Mierzenie cukru? Dobrze, że nad tym czuwają. Wylapana cukrzyca ma mniej skutków ubocznych. Nic strasznego ;***
Dbaj o siebie i bądź dobrej myśli.
W głowie dużo siedzi. Uwierzyłam, zawzielam się i trwamy nadal... Dziś 31t5d :)

Tak wczesnie tylko dlatego ze szyjka ma juz 25,7 mm. Pierwotny plan byl, zeby ja monitorowac co 2 tyg. i w razie problemu szew. Niestety nie ma czego monitorowac. Na szczescie nie ma rozwarcia, wszystko zamkniete.
Ja tez wierze, ze wszystko skonczy sie dobrze. Najgorsze beda te tyg odnie po zalozeniu szwu. Trzeba sie bardzo oszczedzac, a ja nie mam zbytniej pomocy. Rodzina daleko, znajomi pracuja, lub maja swoje rodziny do ogarniecia.
 
reklama
@SheWolf mam nadzieję. Ale staram się nie nastawiac tylko cierpliwie czekać. Życzę wytrwałości ;) niestety niedawno miałam incydent krwi w moczu. Że skrzepami. To już mój trzeci raz. Urolog tym razem nie przepisał nic bo furagina pomogła. Mam nadzieję, że antybiotyk nie będzie potrzebny.
 
Dawno mnie nie bylo. Moje maluszki mnie pochlaniaja. Taki maly gift od mojej Gwiazdeczki dla mamy, ale tez dla kazdego czlowieka
IMG_20190503_091325.jpg
IMG_20190503_090709.jpg
 
@Oczekujaca123 czy Ty bierzesz Clexane lub odpowiednik? Jesli tak, to mam pytanie odnosnie zakladania szwu, bo poprzednio nie bralam tego leku, wiec nie mam doswiadczenia.
No wiec lekarz powiedzial, ze w dniu zabiegu mam nie robic zastrzyku, ale czy po zabiegu robilas zalegly zastrzyk, czy czekalas do nastepnego dnia?
 
Dziewczyny, która z Was bierze lub brała Encorton? Mam go brać rano pomiędzy 6 a 8 rano z posiłkiem. Dzisiaj byłam taka zaspana, że zamiast Euthyrox wzięłam na pusty żołądek Encorton, Czuje jakie ma skutki uboczne dla żołądka. Pytanie moje dotyczy czasu jego brania, czy trzeba dokładnie pomiędzy tymi godzinami? (biorę raz dziennie 10 mg). Będę wdzięczna za informację. :)
 
@Oczekujaca123 czy Ty bierzesz Clexane lub odpowiednik? Jesli tak, to mam pytanie odnosnie zakladania szwu, bo poprzednio nie bralam tego leku, wiec nie mam doswiadczenia.
No wiec lekarz powiedzial, ze w dniu zabiegu mam nie robic zastrzyku, ale czy po zabiegu robilas zalegly zastrzyk, czy czekalas do nastepnego dnia?
Neoparin.
Zawsze brałam rano, ok 9.
Przed zabiegiem nie brałam.
Kazali wziąść wieczorem i zostać przy wieczornym trybie, ale że ja nie usluchana to wzięłam wieczorem A następny rano miałam odstęp tylko 12h ale skinsultowalam to z moja gin i uznała, że nic się nie stanie. Wieczorem brałam acard - dniu zabiegu to nie wzięłam.
 
reklama
Dziewczyny, która z Was bierze lub brała Encorton? Mam go brać rano pomiędzy 6 a 8 rano z posiłkiem. Dzisiaj byłam taka zaspana, że zamiast Euthyrox wzięłam na pusty żołądek Encorton, Czuje jakie ma skutki uboczne dla żołądka. Pytanie moje dotyczy czasu jego brania, czy trzeba dokładnie pomiędzy tymi godzinami? (biorę raz dziennie 10 mg). Będę wdzięczna za informację. :)
Ja jadłam 20Mg jakos 7:30 - max 8:00 codziennie :) z ta godz to gin mówił, ze najlepiej w takich godz bo jakoś mniej działa na nadnercza. Chyba, ze już mój mózg kalafiorowo-ciążowy myli fakty :D
 
Do góry