reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Hej dziewczyny.
Bylam dziś u tego znajomego lekarza, bo w środę chcemy jechać więc wolalam niech sprawdzi. Po ostatniej sekundowej wizycie w poradni czułam się niepewnie.
Wszystko dobrze. Szyjka zamknięta, 4.75cm więc super. Także te moje twardnienia tylko straszą. Polecił mi emulsje do mycia muco.vagin. Używała ktoras?
Zobaczcie moja panią profesor. Smialam ze juz w brzuchu okulary nosi :)
20190506_192626.jpg
 
reklama
@justaki piękny widok.

Ktoś mi może doradzić co przy spadajacym aptt. Miesiąc temu było 25.2 teraz jest 24.2 biorę heparyne 0.6.

Mam problem, że za dużo tyje mimo tego że cukry mam ok
 
Dziewczyny mam prośbę, czy możecie spojrzeć na wyniki nasienia męża i podpowiedzieć czy wygląda to w miarę przyzwoicie czy trzeba się martwić? Mąż zrobił seminogram z morfologią, chciał zrobić też przeciwciała przeciwplemnikowe ale pani w invikcie powiedziała że nie można tego zrobić za jednym zamachem i że w ogóle nie widzi sensu robienia chyba że te ogólne badanie wyjdzie źle. Jutro mam wizytę u ginekologa ale podejrzewam że zbagatelizuje sprawę bo już po pierwszym poronieniu mówił mi że nie robi się badań nasienia gdy zachodzi się w ciążę bez problemu tak jak u mnie...w połowie maja idę już do innego lekarza, który myślę że poważniej podchodzi to tematu poronień.

Mimo ze niektóre parametry poniżej normy, to liczba plemników jest tak ogromna (szacun!) ze nie ma się o co martwić.
 
@justaki piękny widok.

Ktoś mi może doradzić co przy spadajacym aptt. Miesiąc temu było 25.2 teraz jest 24.2 biorę heparyne 0.6.

Mam problem, że za dużo tyje mimo tego że cukry mam ok
Mialam 23 ok.35 tc, przy heparynie 0,4 i juz wtedy odstawionym acardzie. Jak to mi lekarz powiedzial ten stan "nadkrzepliwości" ma chronic przed krwotokiem okoloporodowym.
Z tym ze ja nie mialam nic stwierdzonego z obszaru chorob krwi poza mutacjami genow.
 
Mialam 23 ok.35 tc, przy heparynie 0,4 i juz wtedy odstawionym acardzie. Jak to mi lekarz powiedzial ten stan "nadkrzepliwości" ma chronic przed krwotokiem okoloporodowym.
Z tym ze ja nie mialam nic stwierdzonego z obszaru chorob krwi poza mutacjami genow.
Ja biorę acard i heparyne. Teraz skończony 24 tc. Mam mutacje i pai
 
Hej Dziewczyny
otrzymalam dzisiaj wyniki badania komorek NK
czy ktoras pomoze ? wydaje mi sie ze sa masakryczne :(
Komórki NK 16% norma (6-27)
Komorki NK 0.38 norma (0.10 - 0.67)
Komórki NKT wynik 0,5 % norma (0,9- 15,1)
Komórki NKT wynik 11 komorki/ul norma (19,7 - 344,4)

CD56high / CD16neg 1.99%
CD56dim / CD16pos 91%
Komórki NK aktywowane - wczesne 0,1 % norma (0-0,5)
Komórki NK aktywowane - wczesne 0 komorki/ul (0-10)
Komórki NK aktywowane - późne 2,5% norma (0,2-7,28)
Komórki NK aktywowane - późne 10komorki/ul norma (3-99)
 
Ostatnia edycja:
@Paula919191 noestety takie sa wytyczne i niektorym lekarzom nie chce sie szukac przyczyn ppronien. Dla nich to tylko praca, a dla nas serce peknkete na zawsze. Porob badania na wlasa reke, bo z tego co wiem to wiekszosc i tak nie jest refundowana.

Ja dzis w szpitalu na zalozeniu szwu. Trzymajcie kciuki, zeby wszysko poszlo dobrze.
 
reklama
@Paula919191 noestety takie sa wytyczne i niektorym lekarzom nie chce sie szukac przyczyn ppronien. Dla nich to tylko praca, a dla nas serce peknkete na zawsze. Porob badania na wlasa reke, bo z tego co wiem to wiekszosc i tak nie jest refundowana.

Ja dzis w szpitalu na zalozeniu szwu. Trzymajcie kciuki, zeby wszysko poszlo dobrze.
Tak tak zdaje sobie sprawę więc już większość badań zrobiłam,teraz czekam na wyniki.
Powodzenia :*
 
Do góry