reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Hatice bardzo Ci współczuję tych przeżyć w szpitalu państwowym. Ja myśle, ze jeśli cukry bedzuesz miała idealne i obędzie się bez insuliny, to spokojnie Cię przyjmą w tym prywatnym.
Ja rodziłam w państwowym szpitalu klinicznym, gdzie są świetni lekarze i wręcz wolą podobno robić cesarki. Nie odwodzą nikogo od SN, ale tez nie cisną na niego na siłę jeśli są jakiekolwiek wskazania. Boziu ja się czułam tam tak bezpieczna, ze zyczę każdej takiego poczucia przed porodem, w trakcie i po.
 
reklama
@Hatice - współczuję przeżyć, masakra jakaś co za ludzie[emoji44]
Ja rodzilam w panstwowych dwoch roznych szpitalach ale za kazdym razem ze swoim lekarzem. Oni mnie kierowali na oddzial i robili ciecie. Czulam sie bezpieczna i zaopiekowana. A to ważne.
 
Dziewczyny które globulki będą dobre na świąd? Do tej pory nic nie miałam a od wczoraj jakoś tak smyra mnie dół. Miałam tri.vagin doustny to wzięłam. W aptece nic mi nie chciała sprzedać że wszystkie są po konsultacji lekarskiej.
Nic poza tym się nie dzieje, nie mam uplawow. Zadzwoniłam do znajomej położnej to powiedziała żeby clotrima.zolum maść spróbować.
Poradnia u nas dziś nie pracuje, a z tylko z tym na izbę jechać między chorych nie bardzo mi się chce.
Doktor mi kiedyś mówił że wrazie co żeby zwykle globulki sobie na dzień brać i teraz nie pamiętam jakie, wydaje mi się że powiedział ila.dian. Jakie Wy kupujecie?
 
Dziewczyny które globulki będą dobre na świąd? Do tej pory nic nie miałam a od wczoraj jakoś tak smyra mnie dół. Miałam tri.vagin doustny to wzięłam. W aptece nic mi nie chciała sprzedać że wszystkie są po konsultacji lekarskiej.
Nic poza tym się nie dzieje, nie mam uplawow. Zadzwoniłam do znajomej położnej to powiedziała żeby clotrima.zolum maść spróbować.
Poradnia u nas dziś nie pracuje, a z tylko z tym na izbę jechać między chorych nie bardzo mi się chce.
Doktor mi kiedyś mówił że wrazie co żeby zwykle globulki sobie na dzień brać i teraz nie pamiętam jakie, wydaje mi się że powiedział ila.dian. Jakie Wy kupujecie?

Popieram to co napisała ola. Lactova.ginal brałam jak coś było nie tak ;)
 
@Hatice straszne rzeczy Cię spotkały. Jeśli uda Ci się bez insuliny to wtedy faktycznie może uda Ci się uniknąć tego szpitala co po Twoich przeżyciach się nie dziwie
 
@Charlotte21 gratulacje :D I nudnej ciazy :)

Ja wczoraj mialam prenatalne. Mimo ze z dzidzia jak na razie wdzystko dobrze, to po pomiarze szyjki od razu zakwalifikowali mnie na zalozenie szwu. Zabieg we wtorek. Nie bylam przygotowana na taki rozwoj wypadkow. Ostatnio mialam szew w 18tc, a teraz zaczelam dopiero 14 :/ Stresuje sie bardzo :(
Do tego moja tarczyca lezy i kwiczy, wiec zmniejszylismy dawke leku.
Poza tym dostalam do domu glukometr, bo chca kontrolowac moje cukry, dlatego ze biore steryd. To byl kolejny szok po wiadomosci o szwie.

Od nastepnego tygodnia zaczne chyba redukowac dawke Encortonu. Lekarz mowil o 15-16tc skonczonym, ale sama redukcja bedzie trwala 7 tygodni, wiec calkowicie odstawie w 21tc. To chyba bedzie ok?

A i kolejna rzecz, to sladowe ilosci krwi w moczu, wiec wyslali probke do analizy. Oby to nie byla infekcja :/

Tak sie cieszylam, ze do tej pory nie bylo zadnych komplikacji, ze to pierwsza ciaza bez coaglego stresu. No i sie nacieszylam :(

Ps. poczulam juz pierwsze ruchy, wiec ciaza stala sie bardziej realna, a przez to bardziej sie boje :(
 
reklama
@Charlotte21 gratulacje :D I nudnej ciazy :)

Ja wczoraj mialam prenatalne. Mimo ze z dzidzia jak na razie wdzystko dobrze, to po pomiarze szyjki od razu zakwalifikowali mnie na zalozenie szwu. Zabieg we wtorek. Nie bylam przygotowana na taki rozwoj wypadkow. Ostatnio mialam szew w 18tc, a teraz zaczelam dopiero 14 :/ Stresuje sie bardzo :(
Do tego moja tarczyca lezy i kwiczy, wiec zmniejszylismy dawke leku.
Poza tym dostalam do domu glukometr, bo chca kontrolowac moje cukry, dlatego ze biore steryd. To byl kolejny szok po wiadomosci o szwie.

Od nastepnego tygodnia zaczne chyba redukowac dawke Encortonu. Lekarz mowil o 15-16tc skonczonym, ale sama redukcja bedzie trwala 7 tygodni, wiec calkowicie odstawie w 21tc. To chyba bedzie ok?

A i kolejna rzecz, to sladowe ilosci krwi w moczu, wiec wyslali probke do analizy. Oby to nie byla infekcja :/

Tak sie cieszylam, ze do tej pory nie bylo zadnych komplikacji, ze to pierwsza ciaza bez coaglego stresu. No i sie nacieszylam :(

Ps. poczulam juz pierwsze ruchy, wiec ciaza stala sie bardziej realna, a przez to bardziej sie boje :(
@SheWolf założenie szwu tak wcześnie?! Super . Lepiej mieć to pod kontrolą. Ile ma szyjka ? Jest rozwarcie zew/wew?
Mierzenie cukru? Dobrze, że nad tym czuwają. Wylapana cukrzyca ma mniej skutków ubocznych. Nic strasznego ;***
Dbaj o siebie i bądź dobrej myśli.
W głowie dużo siedzi. Uwierzyłam, zawzielam się i trwamy nadal... Dziś 31t5d :)
 
Do góry