reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@dżoasia - dzięki. U mnie homocysteina tez ok, wyjściowo była ok 10, ale po 3 tyg metyli mialam już 5 czy 6, natomiast poziom kwasu foliowego czy biorę syntetyk czy metyl mam zawsze za wysoki :/
Tez mialam podwyzszony jak badalam, ale wychodze z zalozenia, ze jesli poziom nie jest dwukrotnie powyzej normy to jest ok. U mnie byl przekroczony o kilka jednostek.

@Hatice cudownie!!! A ja w tym tygodniu bez wizyty, nie wiem jak przezyje :/

Kobietki od kiedy uzywalyscie detektora???
 
reklama
@Porzeczka1234 ja biorę od samego początku 0,8 clexane, plus acard 150
Ale zauważyłam ze aptt już mi trochę się podniosło w przeciągu tygodnia i przedwczoraj spuchły mi nogi i ręce także muszę skonsultować z malina albo z kims czy aby czegoś nie zwiększyć. Na razie ciesze się ze usg jest ok, mam dziś pierwszy dzień spokoju od dawna. Marzycielka ma chyba dzisiaj usg

@dżoasia ja ostatnie usg miałam 2 stycznia wiec 26 dni bez usg. Ale już zaczęłam za mocno schizowac i trzba było iść. Co za ulga.... dziś po raz pierwszy spałam bez stresu. Ja kolejne mam 11 lutego. Trzymam za Ciebie kciuki
 
Ostatnia edycja:
@Porzeczka123 dziś idę do domu. Dostałam insulinę. Cech oddzielania kosmowki nie ma. Mam jakąś przepukline ciążowa. Cukry unormowane. Będę badać dzieciątko 10+1. Tu były pobudki co 2 h na cukry. Jutro wracam do roboty
 
Dziewczyny które brały więcej niż 0,4 clexane pytanie. Jestem w szpitalu od soboty, dziś na szczęście mnie wypisują. Tylko obserwacja 3 dniowa się trafiła. I przy okazji znaleźli candide :( :(
Ale do rzeczy: wczoraj ordynator powiedział, ze zmniejszamy powoli clexane na 0,4. Odstawiamy luteinę i duphaston (już wieczorem nie dostałam, dobrze, ze mam swoje ;) ) i szykujemy się na rodzenie. Trochę go poniosło, bo ja dopiero 36+1 dzisiaj.
Czy tez przed CC zmniejszałyscie dawkę heparyny??? I na ile przed jeśli tak?
Mój doktorek ma urlop, wiec go tu nie ma na oddziale, a wizyta w pon dopiero.
 
@monia0208 przepraszam jeżeli coś przegapiłam, a co u Ciebie słychać ?
Dziękuję za pamięć, nic kochana nie przeoczylas ,u mnie bez zmian od ostatniej straty rok temu daliśmy sobie spokój ze staraniami ,za dużo mnie to zdrowia kosztowało. Podczytuje was z sympatii i cieszę się, ze wielu z Was udało doczekać się ciąży lub już nawet dzidziusia [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
 
@marshia ja clexane brałam od początku do końca 0.6 i raczej nie słyszałam o zmiejsznaiu dawki a luteina i duphaston to na tym etapie rzeczywiście niezbyt potrzebna
Ostatni zastrzyk 36 h przed cc
 
@mashia przy Natim zmniejszalam na 0,4, a od 38tc co 2 dzien bralam. Musisz brac pod uwage wczesniejsze rozwiazanie. Niektorzy rodza w 37tc. Ale zrob tak jak czujesz. Mi zalezalo na zzo

@dżoasia trzymam ciagle kciuki za fasolinki [emoji110][emoji110][emoji110]
Ja bez detektora obie ciaze

@Hatice [emoji738]
 
reklama
Yyyyyyy. A mnie jeszcze jednym newsem zabili..... mam mieć zaświadczenie od neurologa, ze nie ma przeciwwskazań do CC i znieczulenia. @tęczowa89 @kasiula222 jakie miałyście znieczulenia i miałyście zaświadczenia jakieś? Czy to był problem dla anestezjologów?
 
Do góry