reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@iveo za tydzień mam mojego ginekologa i zapytam co to jest. Dziewczyny moje tsh 0.05 w ciąży. Norma dla ciężarnych 0.01 jak spytałam w szpitalu to powiedzieli ze im niższe tym lepiej. Poza tym za tydzień mam wynik posiewu ale wyszedł mi wstępnie gronkowiec koalogu coś tam ujemny
 
reklama
@iveo za tydzień mam mojego ginekologa i zapytam co to jest. Dziewczyny moje tsh 0.05 w ciąży. Norma dla ciężarnych 0.01 jak spytałam w szpitalu to powiedzieli ze im niższe tym lepiej. Poza tym za tydzień mam wynik posiewu ale wyszedł mi wstępnie gronkowiec koalogu coś tam ujemny
Z czego mialas robiony posiew? Mi to znow wyszlo w moczu. Od dzis jesten w szpitalu i dostaje dozylnie antybiotyj na 5 dni
 
@marshia i nie miałaś pessara? Pamietam,ze Ty w tej ciąży jak mróweczka wszędzie Cię było pełno. Miałaś jakieś dolegliwosci w „Szanownej” jak Ci się skracała?
 
@olaa90 nie miałam pessara. Miałam leżeć jak zeszła na te 24, wiec tydzuen polezalam i wskoczyła na 28-29 :). I znów biegałam :)
A teraz 23 mm to już jest wartość realna, mam tylko wciąż oszczędny tryb życia prowadzić :)
Dolegliwości żadnych przy skracaniu nie czułam, żadnych kłuć, boli - nic. Ja się wciąż czuję super, wiec l4 dopiero teraz od soboty mi wystawili w szpitalu. Juz do końca, czyli do 13.02, bo 14.02 planowe rozwiązanie.
 
reklama
@Kitki ale brałaś 0,4 czy więcej? Bo generalnie zastrzyk ostatni ma być 24h przed. Tyle, ze teraz ordynator zasugerował zmniejszanie dawki na 0,4. Aptt w sobotę norma od 21, ja 22. INR 0,8. A norma od 0,9. Wiec słabe wg mnie już teraz zmniejszanie dawki.
Mialam dawke 0.4 a wyniki z krzepliwosci takie jak Ty. Przy granicy od 30tc ale nie chcieli mi zwiekszyc heparyny bo nie mam trombofilii itp. Na 0.4 dobrnelam do konca ale bardzo sie stresowalam tą krzepliwoscią.
 
Do góry