reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@marzycielka81 - to dobrze, ze plamienie ustało. Strach bedzie juz do konca... bo wierze, ze urodzisz te dzidzie:) Jakie masz PAI homo czy hetero? Ja mam PAI homo i mam clexane 0,6. Zarówno ja jak ten wynik zobaczyłam i Breborowicz bylismy za zmiana na 0.6. On wlasciwie od naszego pierwszego spotkania sugerował od razu 0,6 a ja myslalam, ze 0,4 wystarczy... potem zbadałam PAI po tym 3 poronieniu i juz nie było mowy o 0,4 wiec skubany miał racje z tym 0,6 od razu, pomimo mojej niskiej wagi - 47 kg.

Ja się czuje kijowo... co tu duzo mowic. Wczoraj cały dzien przepłakałam. Ciagle wyrzucam sobie, ze moze mogłam zrobic cos wiecej. Ze moze przeoczyłam cos. Strasznie nam brak i zal tego psiaka... Wiele dla nas znaczył...

Poza tym, we wtorek po jej odejściu dostałam od razu okres :/ Pierwszy po laparo. Po 1 - nie wyrabiam z plecami, takie mam bóle krzyżowe jak nigdy - ciagle mam przyklejony wielki plaster rozgrzewający. Po drugie - od wczoraj leje sie ze mnie masakrycznie. Wczoraj mnie zalało i rano sie tez obudziłam z brudnymi spodenkami :/ Jednym słowem masakra....
 
@Marthi kochana kupcie szczeniaka.nie zastapi Waszej psinki ale bedzie radosc w domu.
U mnie szczeniak wniosl duzo radosci do domu.
Co do heparyny ja tez mam pai hetero i nikt mi 0,6 nie dal.a 0,4 nie wystarczylo raczej.
Teraz jezeli jeszcze zajde w ogole to 0,6 i nie pytam sie juz lekarzy bo oni chyba zdurnieli.
Widza ze kilka poronien a z laska 0,4 daja.
 
@Nadja_n - moj M. nie chce na razie słyszeć o kolejnym psie... Mamy w rodzinie jednego szczeniaka i juz nam sie wczoraj pytali czy chcemy go na pare dni, ale moj M. nie chce. Dzis w nocy sie obudził i mowil cos o naszej suni, musiała mu sie śnić, ale rano nic nie pamiętał. Mi za to śniła mi sie zaraz po odejściu... ehhh.
 
@marzycielka81 0,4 to dawka profilaktyczna, przy jakiś konkretnych „chorobach” 0,6 to minimum - bo to dawka lecznicza. Zreszta ja cała ciaze brałam 0,6 bez konkretnych medycznych wskazań, wiec chyba krzywdy nie można sobie zrobić nawet jeśli starczyłoby 0,4. Zadzwoniłabym na twoim miejscu i poprosiła o 0,6.
@olaa90 na szybko kup coś dopochwowego bez recepty - typu trivagin i lepiej niech ktoś tam w miarę szybko fachowo spojrzy :)
 
@Marthi kochana przytulam Cie mocno. Smutne i trudne beda te swieta dla Was.

Dzwonilam do kliniki. Czekam na jakas odpowiedz bo jak wiecie mojego lekarza nie ma. Pomijajac juz, ze oni uwazaja, ze profilaktyczna dawka wystarczy...
Ogolnie to klebek nerwow jestem pobolewa mnie w prawymbole biodrowym i czujejakis problemy zoladkowe. Wziezlam enterol i mysle co jeszcze moge zrobic. Prawda jest taka, ze marze o tym by odpoczac w domu
 
reklama
Do góry