reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Marthi jak ja cię dobrze rozumiem. Też nie potrafię wysiedzieć w domu, trochę żałuję że od 1.11 poszłam na l4 ale mąż już by mi nie pozwolił pracować. Codziennie staram się wyjść z domu, jechać do rodziców, do sklepu, trochę popracować z rodzicami. Po prostu coś żeby czas mi zleciał. Jeśli masz na zwolnieniu napisane 2 czyli że możesz chodzić to spokojnie możesz wyjść. Zawsze możesz być u lekarza lub w aptece. No chyba że masz 1 czyli musisz leżeć, to wtedy faktycznie słabo...
@Auri_a śliczna inicjatywa księdza! :)
 
reklama
Dziewczynki w załączniku mój mały Pinokio. Byłam dziś na USG, pani dr chciała zobaczyć jak się rozwija bobo. Wszystko wydaje się być ok.
 

Załączniki

  • received_289867031657982.jpeg
    received_289867031657982.jpeg
    77 KB · Wyświetleń: 99
Kochane dziewczyny dziś 22 dc a ja w sluzie mam nitki krwi!!!!! Czy to po tym duphaston ie ??? Tak szybko okres??? Ja jeszcze nie skończyłam go brać :(:( Ehhhh co się dzieje.
 
reklama
@olaa90 u nas dobrze ja jakis katar a maly niestey kaszel a najgorzej nie jest . Trzymam kciuki
O wlasnie Basia jeszcze tu jesteś z okolicy wiec to badanie z kropli krwi tez i do ciebie jest :)
Destino też cię miałam wywoływać tak jak smerfik :) jak u cb ?
Kasia może jutro tam zadzwonię ale teraz z czasem u mnie krucho bo jeszcze 2h poświęcam na masaże i ćwiczenia. Idzie sie juz przyzwyczaić.
Pani dziś mnie ochrzanila ze juz nie byłam spieta a tu po weekendzie boom to samo (po nieprzespanych nocach gdy moi 3 królowie wymiotowali na zmiany) ale gdzie tam.. królowa jest tylko jedna :D
@Auri_a fajna sprawa z ta tabliczka. Szkoda ze naszemu księdzu nie podsunelam pomysłu wcześniej -a może powiem hmmm- bo od miesiąca jest zbiórka na grób nienarodzonego dziecka

@plastulinka podziwiam ♡
@Destino pamietaj co ci pisalam ♡
 
Do góry