reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
A jak obserwować czy to czop? Czym to się różni od ewentualnych uplawow z luteiny?
@Destino dobrze, ze mama może przyjechać. Byle do 30 tc i chociaż 1 kg wagi. Twoja malutka to naprawdę siłaczka - wazy dokładnie tyle ile moja o 10 dni starsza. Jaki stopień referencyjności ma ten szpital czy inne dookoła? Na ile jest w stanie zapewnić prawidłową opiekę maluszkowi?
 
@Destino ja byłam od 7tc non stop na luteinie. Jak odszedl czop, to zwiększyłam dawke z 2x100 do 2x200, szyjka zareagowała swietnie. Dolaczam do szturmu modlitewnego za Was.
 
@Destino przyciagnij teściowa niech się wykaże i kategorycznie m do ściany niech weźmie chodź tydzień urlopu l4 każdy tydzień ważny. Kciuki i buziaczki sama bym do Ciebie przyjechała jak bym miała bliżej i Ci pomogła.

@marshia czop to galaretka zwarta żółta z krwią duże kawałki nie pomyślisz tego !
 
@marshia to szpital o najwyzszym stopniu referencyjnosci z najlepszym oddzialem neonatologicznym. A pan mowi, ze mnie nie przyjma, bo wszystkie inkubatory zajete, a nawet 2 dzieci w jednym.
Sluz jest rzadki rozciagliwy. Czop sluzowy jest zbity gslaretkowaty, czesto bezowy, krwisty lub podbarwiony krwia. Tego nie da sie pomylic. Mozesz popatrzyc na zdjecia w necia. One dobrze to odzwierciedlaja
 
Próbowałam imbiru, ale na niego już patrzeć nie mogę. Ostatnio żyje o chlebie i dżemie wiśniowym więc wątpię że wezmę sok z kapusty do ust. Jem bardzo malo, pewnie za mało i do tego niewiele warzyw więc pewnie tu jest problem. Czekam z utęsknieniem na 12 tydz. Mam nadzieję Że się nie zawiodę i przyjdzie ulga...
plastulinka mi pomagał syrop lactulosum

Tak, moja szyjka w 14tc była właśnie 6.19 ;) dlatego liczę na to że nie mam się czym teraz martwić ;) a na następnej wizycie sprawdzę znowu



Myślałam o posiewie moczu, ale ostatnio przy bardzo licznych bakteriach wyszło "bakteriuria <10^3, brak wzrostu" czyli nic tam nie było... Więc odpuszczam to badanie bo dla mnie nie ma sensu.
Ale chciałam zrobić wymaz na bakterie i grzyby tylko nie wiem z czego to się robi w ciąży? Z pochwy?

Dziękuję wam za te odpowiedzi, uspokoiłam się trochę ale też te nieprzyjemne uczucia minęły i oby jutro ich już nie było :)
Roki to szyjka piękna. Moja na codzień bez ciąży ma ok 4.5 i więcej nie wyciągnie :)
@Destino jestem myślami przy was
Lepiej by ci było gdybyś została w szpitalu. Wiem co mówię. Synkiem inni też równie dobrze mogą się zająć. Teraz masz inny priorytet. ♡

A ja wam chciałam coś opowiedzieć bo tak kiedyś pisalyscie o medycynie niekonwencjonalnej, akupunkturze itp. I @bertha tu też nadmienia o poprawie
Otóż dziewczyna która mnie masuje tez miała problemy ze zlym samopoczuciem, zaburzeniami i jakoś lekarze nie do końca wiedzieli skąd. Dowiedziała się o badaniu oceny stanu organizmu z kropli krwi. Lekarka sprawdza dosłownie wszystko ocenę hormonów, witamin, narządów typu wątroba nerki, alergie gluten laktoze, stan włosów. Dobiera do tego leki z typu NOW nie takie nasze, przeprowadza detoksyzacje oczyszczanie, odkwaszanie organizmu i dobiera dietę indywidualnie do stanu zdrowia. Dla mnie brzmi jak czary ale nie powiedziane ze się nie skuszę bo po pierwsze sama detoksyzacja mnie interesuje a po drugie stan nadmiernie wypadajacych włosów.
Nie mialam pojęcia ze coś takiego jest w Rzeszowie. Pierwsza wizyta chyba 130
Tu sobie możecie poczytać zwłaszcza dziewczyny z okolic Rzeszowa @olaa90 @roxie123 @bea25ta @kasiula222
Link do: Kompleksowa ocena organizmu
 
@smerfik88 mam jeszcze pytanko do Ciebie o duphaston, bolał Cię może jajnik jak go bralas?? Co jakiś czas mnie zakuje. Boję się że może mi się owu blokuje i dlatego. Zaczęłam panikowac. :(
 
reklama
Do góry