reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@maa821 przykro mi, ze tak sie to skonczylo. Z dwojga zlego dobrze, ze masz malenstwo i jest na kim skupic uwage.
A z karmieniem powolutku dojdziecie do ladu. Dobrze, ze masz mame do pomocy nawet jesli wchodzicie sobie na glowe. To chwilowe da sie wytrzymac. Zdrowiej Kochana [emoji175]
Adas cudny [emoji7]

@takatam witaj
 
reklama
@Porzeczka1234 dzięki :) a kiedy dostalas okres po tym? U mnie klinika się tym zajmuje, wiec wyjde po paru godzinach. Zastanawiam się jak z badaniami immunologicznymi jak niektore trzeba robic w ktorejs tam fazie, ale mam nadzieje ze do grudnia, do wizyty u docenta dostanę okres i będę wiedziec co i jak.
 
@anna_kat wiesz co ja stosunkowo szybko bo chyba cos ok 35 dni tylko troche mi sie przedłużyło bo moje cykle od 27 do 31 dni max . Także myślę że na grudzień będziesz gotowa i badania będziesz mogła zrobić!
 
Dajesz nadzieję. Nawet nie wiesz jak mi ulżyło gdy przeczytałam Twój komentarz [emoji18] mam nadzieję że u mnie będzie tak samo :)

a dlaczego bierzesz Encorton ? coś wyszło w badaniach nie tak ?

Ja nie robilam az tylu badań co dziewczyny. Chcialam spróbować na sterydzie.
Mialam allo mlr 5,5% tylko. Mutacje te co ty (na to clexane 0.4 i acard oraz metylowane wit).
Ale co wazne to moj szczesliwy cykl byl inny niz zwykle. Wczesniejsza owulacja, ładny wykres.
Jakie masz cykle?
 
Ja nie robilam az tylu badań co dziewczyny. Chcialam spróbować na sterydzie.
Mialam allo mlr 5,5% tylko. Mutacje te co ty (na to clexane 0.4 i acard oraz metylowane wit).
Ale co wazne to moj szczesliwy cykl byl inny niz zwykle. Wczesniejsza owulacja, ładny wykres.
Jakie masz cykle?
Niby mam PCOS ale cykle regularne , okres co 29 -30 dni. Z zajściem w ciążę nie miałam problemu, gorzej z jej donoszeniem. :(
 
@Porzeczka1234 jakie masz paski, ze za 100 cena 35? Do jakiego glukometru? Ja dziś standardowo za 50 pasków 38 zeta.
@takatam witaj, przykro mi z powodu strat :(. Kariotypy zrób na pewno i badanie męża - fragmentację, ale NK ja tez bym zrobiła. U mnie wyszły 27% i pomógł intralipid.
@maa821 słodki maluszek, jakie ma całuśne usteczka :)
 
@Porzeczka1234 jakie masz paski, ze za 100 cena 35? Do jakiego glukometru? Ja dziś standardowo za 50 pasków 38 zeta.
@takatam witaj, przykro mi z powodu strat :(. Kariotypy zrób na pewno i badanie męża - fragmentację, ale NK ja tez bym zrobiła. U mnie wyszły 27% i pomógł intralipid.
@maa821 słodki maluszek, jakie ma całuśne usteczka :)
Zrobie NK ale na pewno sie nie zgodze na szczepienia ani wlewy. Będę wtedy ryzykować z Encortonem a jak znowu sie nie uda to sobie odpuszcze. Niestety naczytalam sie na ten temat i nawet nie ma udowodnionego że to działa na komórki NK. :/ a kosztuje zapewne bardzo dużo...
 
reklama
Zrobie NK ale na pewno sie nie zgodze na szczepienia ani wlewy. Będę wtedy ryzykować z Encortonem a jak znowu sie nie uda to sobie odpuszcze. Niestety naczytalam sie na ten temat i nawet nie ma udowodnionego że to działa na komórki NK. :/ a kosztuje zapewne bardzo dużo...

Ja nie miałam szczepień, ani wlewow. Intralipid to bezpieczny środek - wyciąg z soi (środek żywienia pozajelitowego dla pacjentów po operacjach lub ciezko chorych), który zupełnie przypadkiem obniża NK. Koszt: 40 zł + podanie (u mnie pielegniarka przyjeżdżała do domu, podpinała i kasowała 50). Razem z aparatem do kroplówki, wenflonem i solą fizjologiczna - 100 zł.
 
Do góry