reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Porzeczka1234 jakie masz paski, ze za 100 cena 35? Do jakiego glukometru? Ja dziś standardowo za 50 pasków 38 zeta.
@takatam witaj, przykro mi z powodu strat :(. Kariotypy zrób na pewno i badanie męża - fragmentację, ale NK ja tez bym zrobiła. U mnie wyszły 27% i pomógł intralipid.
@maa821 słodki maluszek, jakie ma całuśne usteczka :)
Marshia a Ty masz stwierdzoną cukrzyce czy mierzysz bo chcesz mierzyc?
 
reklama
Ja nie miałam szczepień, ani wlewow. Intralipid to bezpieczny środek - wyciąg z soi (środek żywienia pozajelitowego dla pacjentów po operacjach lub ciezko chorych), który zupełnie przypadkiem obniża NK. Koszt: 40 zł + podanie (u mnie pielegniarka przyjeżdżała do domu, podpinała i kasowała 50). Razem z aparatem do kroplówki, wenflonem i solą fizjologiczna - 100 zł.
dzięki Za informacje, nie wiedziałam że coś takiego istnieje :D
 
@Oczekujaca123 nie ma stwierdzonej cukrzycy. Krzywą robią dopiero w przyszłym tygodniu. Ale ze względu na wcześniejsze IO diabetolog kazała mi mierzyć regularnie i jeśli przekroczę normy kontaktować się z nią od razu telefonicznie. Ciekawe jedt to, ze jsk brałam 1 glucko 500 zwykły na noc to cukry były super, a po zmianie tydzień temu na 500xr glukoza wyższa - dziś rano 95 (!), kilja dni wstecz ok 87-88. Ale może to ze względu ba wyższą ciążę i szalejącą naturalnie insulinę. Poobserwuję kilka kolejnych dni jeszcze.
 
@Oczekujaca123 nie ma stwierdzonej cukrzycy. Krzywą robią dopiero w przyszłym tygodniu. Ale ze względu na wcześniejsze IO diabetolog kazała mi mierzyć regularnie i jeśli przekroczę normy kontaktować się z nią od razu telefonicznie. Ciekawe jedt to, ze jsk brałam 1 glucko 500 zwykły na noc to cukry były super, a po zmianie tydzień temu na 500xr glukoza wyższa - dziś rano 95 (!), kilja dni wstecz ok 87-88. Ale może to ze względu ba wyższą ciążę i szalejącą naturalnie insulinę. Poobserwuję kilka kolejnych dni jeszcze.
A ok.ok, pytam, bo wtedy nalezalyby Ci sie paski tylko 30%platne ;)
Powodzenia na krzywej ! ;)
 
@nafoczka albo @agatush wrzućcie to może na wątek poboczny. Info dla kogoś z ANA :)
Link do: Beskidzkie Centrum Medyczne | ANA (przeciwciała przeciwjądrowe)

B1FAF7F7-A2C9-4491-A1AA-17A7612E3015.jpeg
 

Załączniki

  • B1FAF7F7-A2C9-4491-A1AA-17A7612E3015.jpeg
    B1FAF7F7-A2C9-4491-A1AA-17A7612E3015.jpeg
    111,6 KB · Wyświetleń: 334
@Oczekujaca123 jak bardzo źle ?mój ojciec ma lepszy ja nawet na tym diagnosic cukry mam dobre
Albo czesto wyskakiwal blad albo nagle okazywalo sie , ze rano mam 100 na czczo... gdzie w laboratorium mialam 80 :o pozniej porywnywalam z innymi to roznica byla , ze zawyzal ok 10-15. Na grupie ciazowek z cukrzyca dziewczyny go tez odradzaja, ale ! Ja nie mowie , ze na 100% jest zly. Mi ksiadz.powiedziala, ze moze mialam wadliwy... nawet mi wynieniono na inny ale juz nie korzystalam. Teraz mam ten accu check
 
reklama
Do góry