reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Właśnie ojciec refundacje na paski i u niego na 127 po obiedzie a na moim 124 . Na razie mi wystarczy.

@marshia ja miałam wynik graniczny ziarnisty w połogu później ujemne aż strach czytać ale faktycznie może się przydać!

@7Martynka88 super gratulacje. A Ty nam pisałaś że jesteś w ciąży bo mogło mi umknąć. Który to tydzień?
 
Ostatnia edycja:
O, fajne info. A czy ktos ma tego posta co kiedys chyba Totois pisala o jednym typie Ana a potencjalnych wadach serduszka u dzidziusia? bo to takie wazne info bylo a pewnie niewielu lekarzy nawet o tym wie a co dopiero mowi..

Dziewczynki muszę się pochwalić - dziś widziałam pikające serduszko [emoji173]️ udało się, w końcu się udało [emoji1431]
Powiem wam, że akupunktura którą poleciła @marshia zdziałała cuda [emoji169]
Gratulacje!! :) opowiedz cos wiecej - co poza akupunktura bylo inaczej ze sie udalo? jakas stymulacja, jakies leki, monitoringi, i czy jakies mialas inne niz zwykle objawy, ze domyslalas sie ze beda 2 krechy?
u kogo prowadzisz ciaze?
 
Właśnie ojciec refundacje na paski i u niego na 127 po obiedzie a na moim 124 . Na razie mi wystarczy.

@marshia ja miałam wynik graniczny ziarnisty w połogu później ujemne aż strach czytać ale faktycznie może się przydać!

@7Martynka88 super gratulacje. A Ty nam pisałaś że jesteś w ciąży bo mogło mi umknąć. Który to tydzień?

Nie pisałam [emoji6] bałam się - czekałam do serducha [emoji173]️
Dziś jest 6+1 także sam początek
 
@bertha a więc tak, od czerwca zaczęłam stymulację CLO, dwa cykle, piękne pecherzyki (po 3) i nic... na początku września dostałam trzeci raz CLO ale wyszło, że mam tsh 3,61 to stwierdziłam, że przy takim wyniku nie ma co się faszerować CLO i trzeba go zbić, wiec Letrox dawka 100 wkroczyła do akcji, w między czasie @marshia dała mi namiary na babeczkę z akupunktury, umówiłam się na 21.09 pierwszy raz, i tak sobie chodziłam na igiełki, do tego piłam ziółka, które mi Pani zamówiła i po 6 zabiegu test wyszedł pozytywny. Żadnych leków nie brałam, od testu doszedł neoparin i encorton 5mg + luteina.
Po ciąży biochemicznej w maju 2017 wyszło mi, ze mam ANA i aktykoagulant toczniowy. Od tamtego maja staraliśmy się i nic.
Także szczerze wierzę, że to IGŁY [emoji169]
A we Wro chodzę do dr Eliasa na Kamiennej [emoji6]
 
reklama
@bertha a więc tak, od czerwca zaczęłam stymulację CLO, dwa cykle, piękne pecherzyki (po 3) i nic... na początku września dostałam trzeci raz CLO ale wyszło, że mam tsh 3,61 to stwierdziłam, że przy takim wyniku nie ma co się faszerować CLO i trzeba go zbić, wiec Letrox dawka 100 wkroczyła do akcji, w między czasie @marshia dała mi namiary na babeczkę z akupunktury, umówiłam się na 21.09 pierwszy raz, i tak sobie chodziłam na igiełki, do tego piłam ziółka, które mi Pani zamówiła i po 6 zabiegu test wyszedł pozytywny. Żadnych leków nie brałam, od testu doszedł neoparin i encorton 5mg + luteina.
Po ciąży biochemicznej w maju 2017 wyszło mi, ze mam ANA i aktykoagulant toczniowy. Od tamtego maja staraliśmy się i nic.
Także szczerze wierzę, że to IGŁY [emoji169]
A we Wro chodzę do dr Eliasa na Kamiennej [emoji6]
Gratuluje trzymam ✊✊Super wiadomości
 
Do góry