reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

No chyba tak gdzies mialam owu bo 29 w 17dc bylam na monit to juz byl plyn w zatoce, to jak mam 23dc to najlepiej 25dc zrobic test? Idzie sie wykonczyc to czekanie najgorsze...
Mozesz zrobić test tylko jak nic nie wyjdzie to nie płacz tylko za 2 dni zrób kolejny bo leki pewno masz od testu dobrze być czujnym. Mocno trzymam kciuki
 
reklama
@Beciiia-87 - jak laparo? coś wykazała? mam nadzieje, że szybko dojdziesz do siebie:)

@Dorka88 - Jak na 1 poronienie to i tak moim zdaniem lekarz dużo badań Ci zlecił... Z ciekawosci, skad jesteś i u kogo się leczysz?

@marshia - super prezes! :)

@marzycielka81 - jak samopoczucie po transferze?
Dzięki za wywołanie :) kurcze okazało się że jestem wylogowana z forum i żadne powiadomienia mi nie przychodziły.
Jestem po laparo. Jajowody drozne. Miałam ognisko endo ale obok pęcherza i zostało wypalone. A tak to czysciutko.

Teraz się staram w środę byłam u gin pęcherzyk miał 15mm. W pt były przytulanki :D zastanawiam się czy nie wziąć we wtorek accofilu pro forma. Najgorsze ze nie mam potwierdzone ovu i to mnie w zasadzie powstrzymuje a accofil to nie "cukierek zastrzyk hmmm..
 
Dziewczyny doradzcie mi.
Ech zapitolilam z tym, że nie sprawdziłam paskiem czy była ovu .. Ale na logikę jeżeli w środę pęcherzyk miał 15mm to w czwartek na inofem ie 17 w piątek 19mm (i od tego dnia mógł peknac ..) bo w sobotę popołudniu to pasek był bladzioch czyli ovu już nie będzie..kurde w dupe.
Na jakiekolwiek objawy nie mam co liczyć jeszcze.
Chyba wezmę we wtorek ten zastrzyk.
 
reklama
@monia84111 dawka 0,4 jest profilaktyczna natomiast przy APS zazwyczaj startują z większymi dawkami. Ja np od owulki mam brać clexan 80 a encortonu 40mg ;) i nie jest to dobierane do wagi bo ja waże 52kg. Jeśli chodzi o encorton to nie martw się, w "naszych przypadkach" lepiej większa dawka jak za niska.... encorton ogólnie podaje się do wagi 5 do 10mg/kg mc.
 
Do góry