reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@burczuś u mnie odliczanie minut, właśnie szykuję się na wizytę. Stres przeogromny...
W sprawach owu nie pomogę niestety bo zawsze miałam owu i 6 razy zachodziłam w ciążę w pierwszym cyklu starań (na 7) więc żadnych zastrzyków nie dostawalam na pęcherzyki.
Ja mam 0,6 clexane
 
reklama
Dziewczyny doradzcie mi.
Ech zapitolilam z tym, że nie sprawdziłam paskiem czy była ovu .. Ale na logikę jeżeli w środę pęcherzyk miał 15mm to w czwartek na inofem ie 17 w piątek 19mm (i od tego dnia mógł peknac ..) bo w sobotę popołudniu to pasek był bladzioch czyli ovu już nie będzie..kurde w dupe.
Na jakiekolwiek objawy nie mam co liczyć jeszcze.
Chyba wezmę we wtorek ten zastrzyk.
Pasek pokazuje pik LH... jeżeli nie robiłaś testów codziennie to teraz nie miarodajne jest.
Może znasz swoje ciało i wiesz przy jakiej wielkości pękają? A może masz bóle owulacyjne?.... wtedy byłoby łatwiej ci określić czas owu.
Jak chcesz się upewnić czy już po owu, to chyba bym poleciałam jutro na usg.
 
monia84111 Progesteronu na tym etapie nigdy za wiele :)
Także jak test wskazuje II to bierz spokojne duphaston, jeśli martwisz się o niedomogę. Jutro rano leć na betę i zbadaj prog. Pamiętaj dupek nie wychodzi w badaniu krwi.
Mocne kciuki [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
 
@monia84111 ja miałam fraxi 0,6 później 0,8 @marshia ma rację! Ja Aps nie mam chyba bym uderzyła do lekarza i prosiła o większa dawkę. Monia gdzie mieszkasz w Łodzi? Nie wiem czy twój lekarz jest podatny na sugestie pacjęta i go przekonasz. Badałaś trombofilie? Oczywiście nie mówię że przy 0,4 się nie uda my tylko z doświadczenia tu radzimy

@plastulinka kciuki kochana
 
No chyba tak gdzies mialam owu bo 29 w 17dc bylam na monit to juz byl plyn w zatoce, to jak mam 23dc to najlepiej 25dc zrobic test? Idzie sie wykonczyc to czekanie najgorsze...
Ja bym poczekała i zrobiła najwcześniej 10dpo... i gdyby była biel... to do powtórzenia.
Mocne [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
 
@dagmarie25 tule. Bardzo mi przykro kochana ze masz tyle strat. Za nowe nadzieje [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️ i dobra opiekę lekarska [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
 
reklama
Zalamalam się trochę :(
Jeżdżę po lekarzach, szukam przyczyny u siebie. Dziś odebralismy wynik nasienia. Z początku czytam wszystko ok aż doszłam do morfologii 0% :(
Czyli teraz trzeba się wziąć za żołnierzyki.
Znacie/polecacie jakiegoś urologa/androloga Wrocław i okolice?
Ja nie z okolic wiec nie pomogę.
Proces tworzenia spermatogenezy trwa około 72. Wynik na pewno do powtórzenia - powie to tez androlog, bo oni rzadko na pojedynczym wyniku bazują.
 
Do góry