reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Porzeczka1234 wooooow! Zdrówka dla naszej Zosieńki ♥️ Ale ten czas leci :)
@marzycielka81 super, ze podjęliście tą decyzje! Tez byłam na to nastawiona. Takie dzieciątko żyje w nas 9 miesięcy i ja jestem zdania, że jest tak samo „moje” wtedy :).

@dagmarie25 @monia84111 witajcie. Przykro z powodu strat, kciuki za udane kolejne ciąże :) @monia84111 ja bym dodała luteinę jeśli plamisz. Jutro zbadałabym betę, progesteron i jeśli jest problem z tarczycą to pakiet: Tsh, ft3 i ft4.

Ja byłam dziś na cmentarzu, ogarnąć wypalone znicze, poszłam tez na grób dziecka nienarodzonego :(. Strasznie on brzydki i nie rozumiem jak jakiś projektant mógł takie coś stworzyć, ale nie zmienia to faktu, ze poniżej tysiące świeczek. Popłakałam sobie potężnie, nie mam problemu, ze obok ludzie chodzà i patrzą, poprosiłam, żeby teraz ta moja niunia została ze mną na dobre.
Kochana mnie cmentarz też niestety wszystko przypomina jest klatka po klatce wszystko co się wydarzyło i też płaczę zawsze ale musimy wierzyć że nasze maluszki bawią się razem w niebie i w pewnym sensie są z nami! Ściskam
Jeśli chodzi o komórkę dawczyni zgadzam się z twoimi myślami tzn ja też zawsze myślałam tak że to ja będę nosić dziecko 9 miesięcy a genetycznie będzie łatwiej jak mąż da plemniczki.
Tak Zosia to poważna panna haha ! Dziekuje za życzenia

Pamiętaj Majeczka niedługo będzie z Wami i wszystko będzie dobrze !

@Oczekujaca123 dziękuję
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Porzeczka1234
lecze sie u prof Wilczynskiego z Lodzi tak robilam cala immunologie, wyszedl mi zespol antyfosfolipidowy, tak dosyc spora dawka wlasnie no ale jesli ma pomoc słucham się jego zalecen od 8 tygdonia mamy ten encorton zmniejszać, niestety niemam luteiny , na hashimoto biore letrox 50 ale jutro lece na bete wiec od razu mysle ze zrobie tsh progesteron ft4 i zobaczymy co się tam dzieje...
Jestem juz klebkiem nerwów....
 
@roki_1991
niestety niemam luteiny tylko duphaston..myslisz zeby jutro poleciec po recepte?czy wezme dzis wieczorem zamiast jednej 2 razu przeciez to chyba niezaszkodzi.....mętlik w głowie
 
@marshia niestety niemam luteiny tylko duphaston jutro polece po recepte w takim razie:) ale myslisz ze jak wezme dzie 2 razy duphaston wieczorem zamiast jednejto sie nic niestanie prawda:)
 
@roki_1991 @Porzeczka1234
Dziękuje Wam..tak wiem o co chodzi z tym byciem dla siebie lekarzem:) zaczynam wiec brac 3 *2 tabletki, we wtorek biegne po luteine ...i walczymy:)
Jestem w szkolu bo test pokazal mi wynik pozytywny juz 5 dni przed miesiaczką i juz siedze jak na szpilkach a na jutro do pracy tyle trzeba przygotowac!zastrzyki probuje sama sobie robic bo jeszce niechce nikomu mówić...że moze tym razem się udalo....
 
@roki_1991 @Porzeczka1234
Dziękuje Wam..tak wiem o co chodzi z tym byciem dla siebie lekarzem:) zaczynam wiec brac 3 *2 tabletki, we wtorek biegne po luteine ...i walczymy:)
Jestem w szkolu bo test pokazal mi wynik pozytywny juz 5 dni przed miesiaczką i juz siedze jak na szpilkach a na jutro do pracy tyle trzeba przygotowac!zastrzyki probuje sama sobie robic bo jeszce niechce nikomu mówić...że moze tym razem się udalo....
Dobra decyzja. Bedzie dobrze trzymam kciuki!
 
reklama
No chyba tak gdzies mialam owu bo 29 w 17dc bylam na monit to juz byl plyn w zatoce, to jak mam 23dc to najlepiej 25dc zrobic test? Idzie sie wykonczyc to czekanie najgorsze...
 
Do góry