reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@edloteh Kochana z tą opieką lekarską to cóż.... ja juz nie umiem do końca zaufać lekarzom, dlatego dawki leków sama sobie dobrałam i poinformowałam mojego prowadzącego co będę brała w jakich dawkach, na szczęście ze względu na moje wykształcenie doktor mi zaufał i zgodził się na te dawki. Myślę jeszcze o wzięciu equoralu. Czy któraś z dziewczyn tutaj brała ten lek ?
Trzymam mocno kciuki za nas wszystkie :) w końcu musi się nam udać.
 
Co do decyzji. To jednak siedzi gdzies w glowie, mysl ze to jednak nie to samo. Ale na razie inne mysli bo po tym zabiegu moze byc 14 dni krwawienia i troche jestem przerazona, ze codziennie jest wiecej krawienia

Kochana, myśle ze masz prawo do wątpliwości. I to jest naturalne. Zdziwiłabym się gdybys ich nie miała.
A co do krwawienia, to nie pozostało jak tylko czekać. Gdyby się rozwijało, warto skonsultować z dr.


Dziewczynki, te które cichaczem się rozpakowały [emoji51] niech maluchy rosną zdrowo, a wy wracajcie do zdrowia [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
Za te, które cichaczem zaciążyły [emoji6] nudnej ciąży wam życzę [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
Za te, które czekają na wymarzone || dwie kreski na koncie [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️ i żeby potem ciąże zdrowo się rozwijały [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
Za pozostałe walczące, za dobre decyzje, spotkania z właściwymi lekarzami na drodze.... [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
 
Myślę jeszcze o wzięciu equoralu. Czy któraś z dziewczyn tutaj brała ten lek ?
Trudno jest zaufać. Wierze.
Oby się udało w końcu [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️
Ja kiedyś bralam 3 tygodnie z azotopiryna i ranigastem. Leczenie immunosupresyjne zakończyłam 1 cykl przed crio.
 
Cześć gratuluję kreseczek <3
Jakie masz przeciwciała w jakiej klasie?
przeciwciala przeciw -2 glikoproteinie IgM 59.9- ujemny -mniejsze niz 20
dodatni wieksze niz 20
p.ciala antykardiolipinowe ACA IGM 30.8- mniejsze niz 15 ujemny wiecej niz 20 dodatni
Wolne bialko S 116- norma 57-112
p.ciala przeciw tyreoglobulinie TGA 99- dodatni powyzej 18
Test IMK w normie
komorki NK- 13% 7-24
p.ciala przeciw lozyskowe APA dodatni 1:10 ++
czesc moich wynikow
 
reklama
Do góry