reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Dziewczyny czy homocysteina 4,8 jest dobra?
Bo obnizylam ja niezle metylami.Mialam ponad 8,potem ponad 6 a teraz 4,8.
Kto cos napisze?
Moze powinnam zredukowac branie metyli?
 
@bertha mam clo listek.u mnie clo jaja mamucie a endo cieniutkie.
Mam zamiar brac lamette w kolejnym cyklu ma tylko 5 tabletek.Dziewczyny czy to starczy? Od 3 do 7dc?
Moje szczepionki jesze 4 miesiace tylko wazne.juz od lutego nie zachodze.bylo doszczepianie.
Nie udzielam sie ale Was czytam.
Ja stara juz wiec nadzieja slaba juz ale trudno sie poddac.
CLO niestety często upośledza śluzówkę.
Tabletek lametta może być za mało z tego co się orientuje....zależy ile masz zlecone. Niektórzy biorą 1/2 , inni 1 a jeszcze inni potrzebują 2x1 Rozmawiałaś z gin o tym?

Stara to będziesz kochana za 40 lat [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny czy homocysteina 4,8 jest dobra?
Bo obnizylam ja niezle metylami.Mialam ponad 8,potem ponad 6 a teraz 4,8.
Kto cos napisze?
Moze powinnam zredukowac branie metyli?

No piękna nawet [emoji3526]
Zredukować nieco możesz, co drugi dzień tabletki... albo prostu mniej. I potem sprawdź raz jeszcze czy nie rośnie jakoś drastycznie.
Ten wynik 6 co miałaś to tez ładny był...

Zdradź co brałaś? ;)
 
reklama
W takim razie za szybki spadek [emoji110]️[emoji110]️[emoji110]️ jakkolwiek źle to nie zabrzmi [emoji17]
A badaliście nasienie przed tym podejściem?
Przepraszam, że pytam ale która to kochana strata z tych zarodków? 3?
Nasienie tylko do icsi bylo badane. W zeszlym roku 3.2017 mielismy pierwsze icsi, wtedy nasienie bylo tragiczne, 0%A, 27% B, morfologia 9% prawidłowych, 7mln/ml. Z tego bylo 5 blastek i 4 pozytywne transfery. W tym roku przed ICSI M. sie suplementowal i wyszlo 15%A, 32%B, 20mln/ml, morfologii mi nie podali. I teraz to byl pierwszy transfer z tej proby. W grudniu robimy badanie fragmentacji, moze tu jest tez jakas przyczyna. Niby embriony ladne, ale sama wiesz jak jest, nie wszystko widac.
Mam jeszcze 2 blastki i 6 zaplodnionych komorek. Nie wiem jakie szanse maja te zaplodnione na przezycie rozmrozenia itd, pierwszy raz mi cos takiego zrobili.

W ogole to jeszcze nad jedna rzecza sie zastanawiam. Jak M mial ostatnio takie wyniki to raczej najgorsze one nie sa. Tzn nawet z takimi da chyba rade zrobić naturalsa. I tak mysle, czy moze u mnie cos nie jest skopane skoro ja nigdy naturalnie w ciaze nie zaszlam. Ciekawe, jakbym tak poszla do zwyklej ginki i chciała sprawdzic droznosc jajowodow. Chociaz teraz to po wszystkim jak mamy mrozaki.
 
Do góry