reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@burczus wszystko ok. Czekam na wizyte 12.09 wiem, ze torbieli nie ma bo bylam z grzybica u gina. A co u Ciebie?

@roki_1991 gratuluje.

@marshia ciesze sie, ze u Ciebie ok.

Porzeczka udanego wypoczynku.

Dzis koniec urlopu. Na mysl o pracy wyc mi sie chce. Siostra urodzila. Powinnam sie cieszyc ale bylo mi smutno. Staraniowo u nas bez zmian we wrzesniu podejscie bo in vitro. Od kilku dni podczytywalam co u Was?
 
reklama
@Pilades wiem, ze pisałaś, ale zapomniałam - do kiedy brałaś Gluckophage?
@roki_1991 @Maciejka78 mama ok - lepiej trochę zareagowała na drugą wersję chemii. Po pierwszych 9 cyklach były drobne przerzuty do wątroby, a po tej obecnej, tez po 9 cyklach przerzuty się wycofaly! Sam guz, ten pierwotny, niestety się nie zmniejszył. Ale przy tym rodzaju raka to sukces, ze nie rośnie i się nie rozpanoszył po tylu miesiącach. :)
Początowo Jerzak zakładała ze do 16 tc, potem to odwlekała. Bo obciążeniu glukozą w 24 tc, gdzie wyniki byly ok oraz po kosultacji z diabetologiem odstawilam ostatecznie w 28.
 
@Zzzzzz o ktora wizyte pytasz?

@marshia to bardzo dobre wiesci o mamie, choc fajnie by bylo pozbyc sie raczyska. Ciesza barzo takie informacje

@roki_1991 bole na @ sa czyms normalnym w ciazy zwlaszcza na poczatku tak niemal do 9tc. Wazne, by sie nie nasilaly. Po to faszeruja nas magnezem.

Powiem wam, ze gdyby nie letrox i clexan to tak naturalnej ciazy nie pamietam. A wszystko za sprawa zoladka i watroby, bo zadnych lekow teraz nie toleruje
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny tak mysle i mysle i nic nie wymysle sama nie wiem tak sie boje . A jak te ktore chodzily do Przybycienia jak to pozniej wygladalo mi mowil zeby umowic sie4 na monitoring ale nie wiem jak wygladal z nim kontakt|?
 
Dziewczynki nadrobiłam Was po całym tygodniu :)
Gratuluję dobrych wieści z ciążowych wizyt!
@roki_1991 gratuluję zapylenia, oby wszystko było dalej jak należy!!
@Bunia10 witam i życzę cierpliwości, na pewno się uda, za chwilkę, dwie... Jak nam wszystkim
@Oczekujaca123 popłakałam troszkę i ja przy Twoich postach odnośnie Twojego samopoczucia i stanu psychicznego, popękały stare rany, powróciły wspomnienia, chociaż moje straty nie były wysokie, to mimo wszystko żal mi moich aniołków, zwłaszcza bliźniakowych. Może spróbuj nie rozdrapywać i tak jeszcze nie do końca zagojonych ran, daj się im zabliźnić. Wróć do pracy, raczej i tak Cię to nie minie, a im wcześniej się z tym uporasz tym lepiej. Będzie ci łatwiej psychicznie przy staraniach - myślę, że poczujesz nawet ulgę.
@burczuś no to mnie dobiłaś z info od Pasikonika odnośnie szczepień, ja tez słyszałam od niego, że to jest całkowicie bezpieczne, że organizm za chwilkę wraca do normy, a jedynym minusem są koszta. Mam nerwa.
Z nowości u mnie - zaczynam się przygotowywać do kolejnej stymulacji, a nawet jestem juz w trakcie wyciszania :) Także trzymajta kciuki, żeby tym razem się poszczęściło!!

Pozdrawiam wszystkie staraczki, brzuchate grubaski i niewyspane mamuśki!!
ps. @nafoczka kiedy testujesz?? :D
 
@Porzeczka1234 Super że wybraliście się z mała na wczasy i to tak daleko ! Niewiele ludzi się tak szybko decyduje a fajnie bo potem już planowanie wakacji nie jest stresem a z takim małym cudem to wakacje są Boskie :)
@smerfik88 super że wizyta była ok :)
@dżoasia kciuki oczywiście zaciśnięte &&&

@Marthi nie sądziłam że mój post aż tak na Ciebie wpłynie że znikniesz forum... tym bardziej że pisałaś że dla Ciebie to jest jakaś forma terapii. Mam nadzieję że to nie przeze mnie i tym razem również się mylę...

Za caaaaala resztę dziewczyn trzymam ogromne kciuki &&&&
 
reklama
@marshia cieszę się że przerzuty się cofnęły a guz nie rośnie, bo tak jak mówisz to już duży sukces :) także trzymam kciuki żeby było dobrze i żeby w dalszym leczeniu i ten dziad zniknął :)
@Zzzzzz jak badanie męża? Wiecie coś czy dopiero na wizycie?
@Destino magnez biorę póki co tylko raz dziennie, ale jak coś to zwiększe. Polecacie jakiś fajny może?? Kciuki żeby u ciebie dalej wszystko było dobrze :)
@dżoasia trzymam kciuki żeby tym razem się udało! :)
 
Do góry