reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@smerfik88 trzymam kciuki żeby krwiak się szybko ewakuował i żebyś przy tym nie dostała zawału :)
Ja mam dziś mniejsze cycki więc oczywiście zaczynam panikowac... Co jakiś czas bolą mnie plecy, dość mocno ale za to krótko. Czasem pobolewa też brzuch, innych objawów poza sennością brak. Tak więc no...
 
reklama
@smerfik88 trzymam kciuki żeby krwiak się szybko ewakuował i żebyś przy tym nie dostała zawału :)
Ja mam dziś mniejsze cycki więc oczywiście zaczynam panikowac... Co jakiś czas bolą mnie plecy, dość mocno ale za to krótko. Czasem pobolewa też brzuch, innych objawów poza sennością brak. Tak więc no...

Będzie dobrze cycki raz bolą raz nie.
Inne bóle też towarzyszą ciąży.
 
@roki_1991 i ja gratuluję bo nie wiem czy pisałam już !

@Pilades ja bym się czepiała tego attp i fibrynogen bo faktycznie w normach to daleko. D-dimery do 2500 tyś jest ok ale nie wiem jak dwa wyniki są przekroczone a attp poniżej normy. Myślę że 0,6 heparyny by się przydało u kogo się leczysz przypomnij ? Masz w ogóle szansę na wyższa dawkę? Kiedy wizyta?

@magda1208 kochana dziękuję my dziś w nocy jedziemy do Chorwacji więc pakuje się a z dzieckiem jest tego nieco więcej i wiele różnych rzeczy dodatkowych trzeba wziąść ale chyba jakoś to ogarnełam teraz pośle męża spać Zosia padła bo i ona ze mną pakowała nie miała czasu spać i w nocy w drogę!

@Maciejka78 kochana witaj miło że wróciłaś piękna twoja kropka!


Kochana spokojnej podróży i udanych wakacji.
 
@Porzeczka1234 jak ja Wam zazdroszeza wakacji :) dobrego wypoczynku.

@roki_1991 super gratulacjee :)) mnie tez bolaly plecy nawet dzis przy odcinku ledzwoiwo krzyzowym po bokach. Wczoraj bolal brzuch i dzis tez i te gluty... Mam nadzieje ze przejdzie.

@Pilades dziewczyny dobrze mówia przyda sie wizyta u lekarza

@magda1208 co u Ciebie?

@Destino jak tak wizyta?

Do nowej kolezanki: prosze się ladnie starac i skupiac na przytulaniach. Polecam mierzenia temperatury.
 
@Porzeczka1234 zazdro Chorwacji. Tez mieliśmy jechać w tym roku, we wrześniu, ale nie ruszam się tak daleko od doktorka :D Miała tez być Norwegia - bilety kupione w 2 strony - kasa przepadła. Ale jeszcze nigdy nie cieszyłam sue tak z „niejechania” na wakacje, jak teraz :p.
Ale Wam cudownego urlopiku :*.
@roki_1991 mnie od wczoraj tez pobolewają lędźwie. Nie wiem czy od przewiania, czy już niunia wielkości pomaranczki gdzies dociska jakus nerw :confused:

Dziewczynki @Smerfik po wizycie - napisze potem, bo tel jej zdechł... Upoważniła mnie, żeby Wam napisać, ze jest dobrze :) Z krwiakiem dużo lepsza sytuacja - więcej napisze sama.
 
@Zzzzzz który to u ciebie tc?
@marshia jak pomarańcza mówisz? No to już kawał dzidzi ;) mnie plecy bolą tak jak na okres czasem.. Na szczęście nie długie te epizody są. A jak tam mama? Przepraszam że pytam, jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj :)
@Porzeczka1234 udanych wakacji :) choć pewnie będziesz bardziej zmęczona po nich niż przed :p
 
@roki_1991 i ja gratuluję bo nie wiem czy pisałam już !

@Pilades ja bym się czepiała tego attp i fibrynogen bo faktycznie w normach to daleko. D-dimery do 2500 tyś jest ok ale nie wiem jak dwa wyniki są przekroczone a attp poniżej normy. Myślę że 0,6 heparyny by się przydało u kogo się leczysz przypomnij ? Masz w ogóle szansę na wyższa dawkę? Kiedy wizyta?

@magda1208 kochana dziękuję my dziś w nocy jedziemy do Chorwacji więc pakuje się a z dzieckiem jest tego nieco więcej i wiele różnych rzeczy dodatkowych trzeba wziąść ale chyba jakoś to ogarnełam teraz pośle męża spać Zosia padła bo i ona ze mną pakowała nie miała czasu spać i w nocy w drogę!

@Maciejka78 kochana witaj miło że wróciłaś piękna twoja kropka!
Prowadziłam u Jerzak. Ale w czerwcu dostałam informacje, ze ona idzie na zwolnienie lekarskie i nie będzie jej do września. No to zostałam ze swoją lekarką medicover.
I teraz nie wiem czy mam do niej wracać (troche sie jej boje bo przez ten czas odstawilam glucophage - mam dobre wyniki glukozy i insuliny, duphaston na rzecz luteiny i kwas foliowy bo mialam duze stezenie a homocysteina byla ok) i tez wiem ze ona olewa wyniki badań, ktorych nie zlecała...
 
reklama
@Pilades wiem, ze pisałaś, ale zapomniałam - do kiedy brałaś Gluckophage?
@roki_1991 @Maciejka78 mama ok - lepiej trochę zareagowała na drugą wersję chemii. Po pierwszych 9 cyklach były drobne przerzuty do wątroby, a po tej obecnej, tez po 9 cyklach przerzuty się wycofaly! Sam guz, ten pierwotny, niestety się nie zmniejszył. Ale przy tym rodzaju raka to sukces, ze nie rośnie i się nie rozpanoszył po tylu miesiącach. :)
 
Do góry