reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Destino więc wychodzi na to że ten dziad robi z nami co chce ... jakas Masakra, no nic wierzę mocno w moja dzidzie A krwiakowi daje trochę odpoczynku i cierpliwie czekam w jaki sposób planuje się uwolnić
 
@roki_1991 proszę się mi nie nakręcac.... wiesz jak to z objawami jest ...raz są raz ich nie ma

Ja się cały czas stresuje bo znowu co chwilkę pojawia się jakieś brudzenie , wczoraj byłam na SORze dowiedziałam się że krwiak nie zmienił swojej wielkości, dzidzia sobie żyje, szyjka 4,5 cm ... Ale dzisiaj mam wizytę u swojej Pani doktor bo jakoś tak nie pewnie się czuje po tej wizycie na Sorze
Ale wymierzyli Ci na IP 3 wymiary? Bo moj w koncowych tygodniach nadal mial 8 cm, ale to bylo (powiedzmy) 8x1x0,5. A nie jak w apogeum 8x4x3. I tak jak pisalam, kilkanascie tygodni mialam codziennie "brudna" ciemna krew, czasem brazowe farfocle (schizowalam ze to czop), a ostatni tydzien juz takie typowe plamienie o brazowawym zabarwieniu.
 
@Destino u mnie krwi nie ma tylko brudzenie. A też w jeden dzień sobie pofolgowalam i pozbieralam sobie w ogrodzie malin i zaraz na drugi dzień się to dziadostwo pojawiło .... wizyta ok .18
Trzymam kciuki :*

Dziewczyny moze głupie pytanie, ale kto Wam przepisal encorton czemu go bierzecie ? Widze, ze coraz wiecej osob go bierze.
 
Hej dziewczyny, 34 tc neoparin 0,4 i acard 75. Przygotowując się do odstawienia acardu zrobilam badania na własną ręke:

D-dimery 1148 norma <550
Fibrynogen 669 norma 180-350
Aptt. 23 norma 26-36

Wszystko odbiega od normy. Trosze sie załamałam chodz wiem że ciążowe normy są inne. Przed ciażą byly ok.
Możecie pomóc w interpretacji???
 
reklama
@roki_1991 i ja gratuluję bo nie wiem czy pisałam już !

@Pilades ja bym się czepiała tego attp i fibrynogen bo faktycznie w normach to daleko. D-dimery do 2500 tyś jest ok ale nie wiem jak dwa wyniki są przekroczone a attp poniżej normy. Myślę że 0,6 heparyny by się przydało u kogo się leczysz przypomnij ? Masz w ogóle szansę na wyższa dawkę? Kiedy wizyta?

@magda1208 kochana dziękuję my dziś w nocy jedziemy do Chorwacji więc pakuje się a z dzieckiem jest tego nieco więcej i wiele różnych rzeczy dodatkowych trzeba wziąść ale chyba jakoś to ogarnełam teraz pośle męża spać Zosia padła bo i ona ze mną pakowała nie miała czasu spać i w nocy w drogę!

@Maciejka78 kochana witaj miło że wróciłaś piękna twoja kropka!
 
Do góry