reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@Pilades a badania robiłaś biorąc metforminę czy ją odstawiałaś na tydzień przed czy ileś dni? Jak wygląda zalecenie Jerzak w sprawie badań?
Dziś 13+1, krasnalek rusza się, wyglada wzorowo, serduszko pika w rytmie cha-cha. I moje też w związku z tym :D
Pappa OKEJJJJJJJ!!!! :):)

Gratuluje dobrych wieści! 13,1 tc to duży krok milowy w ciąży, pamiętam doskonale jak sie na to czekało ;)
Nie kazała odstawiać glucophage. Upewniałam się.
Miałam co do tego wątpliwości i nawet chciałam powtórzyć obciążenie po odstawieniu. Ale diabetolog mówiła że nie trzeba, że przy tej jednej tabletce 500 mg gdybym miała cukrzyce to by i tak wyszła. I sie z nią umówiłam, że przy okazji innych badań raz na miesiąc bede badać glukoze na czczo jak coś bedzie nie tak to zrobimy obciążenie. Póki co ok.
 
@Porzeczka1234 @Destino bardzo dziękuję dużo mi rozjaśniłyście tymi listami- pokopiowałam sobie wszystko i teraz muszę to sobie uporządkować na pewno jeszcze nie raz zapytam super że jesteście :)

@Destino gdzie można kupić ciuchy z Primarka?
Odnośnie wózeczka to siostra ma stary polskiej firmy TACO i chyba od niej wezmę na zimę bo i tak pewnie nie wiadomo co się nie pojezdzi a potem kupię spacerówkę
Ja mam wybrany Xlander Xcite bo składa się cały a jak mam go targać z 2 piętra to ważne

@Porzeczka1234 pisałaś że odstawiałaś Acard w 36 tyg- mi Malina kazał w 34 ciekawe dlaczego?

@marshia bardzo się cieszę ze wszystko dobrze! Jaka decyzja odnośnie metforminy?
 
@iveo primarka tylko na allegro i olx w Polsce. Ja kupowalam body i spiochy. Bylam i jestem bardzo zadowolona. Super jakosc i ladne wzory.

@smerfik88 dzis chlodniej to i troche lepiej. Wizyte mialam wczoraj. Brde miala dziecko z adhd. To co ono wyrabialo w ciagu tych kilku sekund [emoji32] Nati to oaza spokoju nawet w brzuchu byl. Jak my sobie poradzimy, to nie wiem. Prawdopodobnie bedzie maly krzykacz
 
@iveo wiesz ja szczerze nie pamiętam czy Malina kazał mi odstawić i kiedy! Ale moja lokalna gin powiedziała , że 37 odstawiamy może dlatego że miałam cc planowane i wszystko można było ustawić! Moze u mnie ze względu na historię położnicze wszyscy obstawiali zator tzn Malina i moja gin

@marshia ♥️♥️ cieszę się bardzo!
 
Ostatnia edycja:
Dzięki laseczki :*
@Destino a ja w takim razie coś pokiełbasiłam, bo byłam przekonana, ze masz wizytę 22, czyli jutro i 23 chyba jakoś miałaś tez mieć. Ale ze ja teraz lekko oderwana, to może namieszałam sama w swojej głowie.
Najważniejsze, ze ciagle wszystko gra z dzidziolkiem Twoim :) :) :).
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Destino @marshia super że u Was okej :)

Dziś bylam u immunogol i mi powiedziała ze acard odstawia się albo w 34 tyg albo w 37 tyg i to bedzie zależeć od gin.

Jak bylam w kolejce to spotkalam kobite lat ok 50, ktora ma problemy z krzepliwościa teraz bierze heparyne. Wcześniej bez leków bez problemu urodzila 2 dzieci.
 
Do góry