reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@eska29044 urea można wyleczyć sama doxy która też ma milion działań niepożądanych na szczęście większość z nas omijają. Lepiej sie tak w ulotki nie wczytywac. Moloxin jest nowszym lekiem nic mi się po nim nie działo a ten josalid to uważam że za długą masz kuracje.
@Destino pamiętasz z jakiej firmy albo jak się nazywały paski na saczenie wód bo w aptekach nie słyszeli ...
 
@iveo możliwe ,że tam Cię podkopuje. Kiedy masz wizytę jeździsz jeszcze do Maliny?Kochana to są zwykle paski lakmusowe na necie kupisz i są jeszcze wkładki podpaski ale ja używałam pasków ale pamiętaj zmiana koloru na taki fiolet to też może być infekcja
 
Destino fajnie, że jesteś w ciąży, nie byłam tu jakiś czas ale cię pamietam. Super!
Widzę, wszystkie jesteście bardzo zaprzyjaźnione :-) aż ciężko się do was wbić :-)

Witaj ponownie :) Pamietam Twój avatarek sprzed jakiegoś czasu.
Nie jest ciężko się wbić, tylko trzeba się regularnie odzywać :). Każda tu kiedyś była nowa. Ja rok temu tez :)
 
@iveo, @Marthi, @nafoczka, no mam ogromna nadzieje ze tym razem sie uda! Po prostu musi [emoji173]️

@anna_kot, ja tez sie boje tego leczenia i ze cos zlapie ale sie zastanawiam nad zwolnieniem na ten czas. Jeszcze nie wiem ale pracuje w korporacji gdzie jest mnowsto ludzi plus jezdze komunikacja miejska dlatego mam metlik w glowie !

@Frania89, dajesz nadzieje! Tez licze na dobra reke dr. Pasnika!
 
reklama
@JoannaRak tak zaszlam bezproblemowo i w zasadzie bez staran. Raczej slodka wpadeczka, bo chcielismy zaczac po pol roku. Jednak bralam pod uwage owolacje i zadzialalo ku naszemu zdziwieniu [emoji1] bardzo sie cieszymy i czekamy na maluszka
 
Do góry