reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Mam pytanie do dziewczyn na clexanie. Jak często sprawdzalyscie D-dimery i fibrynogen? Bo mój ginekolog w ogóle nic mi o tych badaniach nie mówi i sama nie wiem czy to kontrolować czy nie( dodam, ze nie mam stwierdzonego żadnego zespołu, mutacji itp- clexane dostałam na wszelki wypadek)
Ja tak jak i Ty nie mam żadnej mutacji, ale mam dwie straty. Na początku na każdą wizytę robiłam Aptt i fibrynogen, później co druga wizytę ale w międzyczasie miałam też zwiększona dawkę heparyny.
 
@maa821 ja badałam attp i d-dimery co 3 tygodnie a fibrynogen coś co 2 czy 3 miesiące nie pamiętam już!Raczej powinnaś się wstrzymać ją robiłam zawsze zastrzyk wieczorem i rano normalnie badałam ale odstęp był ok 12 godzin minimum

Witam nowe koleżanki!

@eska29044 @dżoł miała ureoplazme jeśli dobrze pamiętam

@iveo jak się czujesz który masz Tydzień?

@dżoł jak u Ciebie?

@burczuś ty już na wakacjach ?
 
Myślałam że d dimery robi sie jak sie bierze powyżej 0,4. Też sobie zbadam w takim razie. Tylko co dzieje się jak wyniki sa nieprawidłowe? Odstawia sie heparyne?
Mnie w ogole zaczela lecieć krew z brzucha jak wyjmowalam igle...
@eska29044 ja miałam i bralam doksycykline przez 7 dni z mężem. Tylko moj gin twierdził ze to niepotrzebne bo bakteriach jego zdaniem nie jest grozna i ma ja ponoc 80% ludkow. Ciekawy wniosek z tymi NK.
Nie wiem czy mam to jeszcze niedawno oddawlam mocz do badania i czekam. Jak mam to kupa nic z tym juz nie zrobie.
@Marthi kurde no nieciekawie ale zawsze mozesz połączyć badabie z wypadem nad morze i relaksem jak masz kase i czas.
 
reklama
Tak @Porzeczka1234 ja właśnie dziś dojechałam do siostry i zaczynam urlop pełną gębą:):) ale póki co jestem padnięta,bo jazda nam się przedłużyła o ponad godzinę...mega korek:/
Witam nowe dziewczyny. Bardzo gratuluję ciąż...tym bardziej,że u Paśnika. To dowód na to,że jego zalecenia również przynoszą efekty:)
Czytałam forum dzis jednym okiem,bo w trasie... ale postaram sie w trakcie urlopu nie wybić się z rytmu :):) i nie wypaść z obiegu.
@marzycielka81 ja na Twoim miejscu zajechala donimmunologa.nie zaszkodzi...a może pomóc:)
 
Do góry