reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@eska29044 ja miałam ureaplasme leczona identycznie jak Ty. To bezpieczniejsze i krótsze leczenie a doxyxyclina jest starszym lekiem i tez ma mnóstwo skutków ubocznych
@Porzeczka1234 u mnie 22 tydzień. Zakupiłam detektor tętna bo u mnie słabo czuć ruchy prawdopodobnie przez łożysko z przodu ale badziewny taki trochę mam nadzieje ze bezpieczny. W każdym razie słyszałam serduszko. [emoji5]
Ostatnio jakieś klucia miałam możliwe ze mały kopie w szyjkę?
 
reklama
@eska29044 ja miałam ureaplasme leczona identycznie jak Ty. To bezpieczniejsze i krótsze leczenie a doxyxyclina jest starszym lekiem i tez ma mnóstwo skutków ubocznych
@Porzeczka1234 u mnie 22 tydzień. Zakupiłam detektor tętna bo u mnie słabo czuć ruchy prawdopodobnie przez łożysko z przodu ale badziewny taki trochę mam nadzieje ze bezpieczny. W każdym razie słyszałam serduszko. [emoji5]
Ostatnio jakieś klucia miałam możliwe ze mały kopie w szyjkę?
potem mam brać 28 dni jakiś Josalid z Austri, jak się czułaś po tym MOLOXINIE i kiedy mogłaś się starać o ciąże?
 
Myślałam że d dimery robi sie jak sie bierze powyżej 0,4. Też sobie zbadam w takim razie. Tylko co dzieje się jak wyniki sa nieprawidłowe? Odstawia sie heparyne?
Mnie w ogole zaczela lecieć krew z brzucha jak wyjmowalam igle...
@eska29044 ja miałam i bralam doksycykline przez 7 dni z mężem. Tylko moj gin twierdził ze to niepotrzebne bo bakteriach jego zdaniem nie jest grozna i ma ja ponoc 80% ludkow. Ciekawy wniosek z tymi NK.
Nie wiem czy mam to jeszcze niedawno oddawlam mocz do badania i czekam. Jak mam to kupa nic z tym juz nie zrobie.
@Marthi kurde no nieciekawie ale zawsze mozesz połączyć badabie z wypadem nad morze i relaksem jak masz kase i czas.
ona właśnie jest bardzo niebezpieczna dla ciąży i powoduje poronienia i choroby płuc u dziecka
 
dziewczyny jestem załamana :-(, miałam podchodzić do starań i znowu pod górkę, mam problemy z żoładkiem rozwalę go do reszty. Jak mam zacząć myśleć pozytywnie mając taką długą perspektywe leczenia takim świństwem :-(
 
@eska29044 ja brałam 7 dni moloxin i 6 dni sumamed i tyle. 3 tyg po kuracji trzeba było zrobić badanie i można się starać. Nie wiem czemu masz tak długo ten josalid moim zdaniem niepotrzebnie
 
@Zzzzzz mnie też leci krew po wyciągnięciu igły...A wczoraj się wbilam w naczynie poczułam bol i opor więc wyciąglam igłe i wbilam się w inne miejsce...rano wstaje A tu krwiak na pół brzucha.... Masakra...te zastrzyki mnie strasznie stresuja
 
@eska29044 ja brałam 7 dni moloxin i 6 dni sumamed i tyle. 3 tyg po kuracji trzeba było zrobić badanie i można się starać. Nie wiem czemu masz tak długo ten josalid moim zdaniem niepotrzebnie
no właśnie też nie wiem, nie czytałam o takim leczeniu jeszcze. A czulaś sie dobrze po tym moloxinie?
Bo on ma paskudne opinie,
 
Ostatnia edycja:
@Zzzzzz co znaczy nieprawidlowe? W ciazy sa inne normy, a wzrost ddimerow powoduje zwiekszenie dawki, a nie odstawienie. A ureoplasma to nie taka prosta bakteria. Moze miec negatywny wplyw na ciaze
 
@Zzzzzz co znaczy nieprawidlowe? W ciazy sa inne normy, a wzrost ddimerow powoduje zwiekszenie dawki, a nie odstawienie. A ureoplasma to nie taka prosta bakteria. Moze miec negatywny wplyw na ciaze
Destino fajnie, że jesteś w ciąży, nie byłam tu jakiś czas ale cię pamietam. Super!
Widzę, wszystkie jesteście bardzo zaprzyjaźnione :-) aż ciężko się do was wbić :-)
 
reklama
Do góry