reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@iveo ale juz połowa super . Mam nadzieje ze mi sie uda i bede mogla dzielic sie doswiadczeniem z innymi dziewczynami albo byc przykladem ze sie udaje. Cięzkie to zycie ojjj ciezkie. Kochana trzymam kciuki bedzie dobrze :)
 
@Marthi Przybycien wszystkim prawie z wczesnymi stratami wciska accofil. Niby niebezpieczne, bo to balansowanie na granicy granulocytow i może wywołać białaczkę. Ale robiąc ma bieżąco morfologię ma się to pod kontrolą. Z tego co zauważyłam pomaga na biochem, puste jaja jsk u @matylda23, @bea25ta chyba, Roxie.
Nuestety mi PAsnik zabronił, żeby nie obudzić SM :(.
@monikao777 mi jeszcze intra nie pomógł. Odkąd go biorę jeszcze w ciąży nie byłam. Accofilu Ci nie proponował?
Proponował. Niby miałam dostać po owulacji. Ale potem powiedział że poda dopiero jak bedzie pozytywna beta. Niestety beta wyszła ujemna. Nie wiem co teraz...
 
reklama
@monikao777 ja tez jestem pacjentką dr Przybycienia, tez mam zły wynik allo i się nie zdecydowałam na szvzepienia.. ile masz sterydu i jakie szanse daje Ci dr P? :)
 
Do góry