reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
@marshia Podążając za tym co już napisałam, u ciebie jest brak równowagi pomiędzy cytokinami z ramienia Th1 a Th2. No i niestety układ immunologiczny produkuje więcej cytokin prozapalnych, czyli TFN czy IFN czy IL2 i nie ma (niestety) zdolności do produkowania wystarczającej ilości np IL10. Nie wiem jak to Pasikonik może ogarnąć.
A test IMK robiłaś może?
 
@edloteh
99A0BC57-E0C0-4AF0-A63F-6499C033FA36.jpeg
 

Załączniki

  • 99A0BC57-E0C0-4AF0-A63F-6499C033FA36.jpeg
    99A0BC57-E0C0-4AF0-A63F-6499C033FA36.jpeg
    60,7 KB · Wyświetleń: 415
@marshia @edloteh szukacie logicznego wytłumaczenia ja też go szukałam. Ale nie do końca da się je znaleźć. Zrobiłam te szczepienia chodź wyniki przed wcale nie miałam złe. Jednak po nich ciąża jest całkiem inna. A to moja czwarta....
 
@iveo być może że dają większe poczucie bezpieczenstwa gwarantuja pol roku . Ja do konca nie podjelam decyzji czy szczepic sie czy nie mysle ze wszystko suma sumarum ogarnie Przybycien jak powie steryd to steryd. Ale tez chce po wyleczeniu zatok zbadac allo . Przeciwciala to mimo wszystko zmiennie.
 
@iveo Pasnik narazie powiedzial ze u mnie nie widzi szczepien ale gdyby cos to werdlug niego to ostatnia deska ratunku ze steryd zalatwi sprawe. Tylko zobacze co powiue Przybycien. Byłam przeciwna szczepieniom ale z drugiej strony to jednak wieksza pewnosc ze immuno nie zadziala. Oddaje sie w rece przybycienia. wizyte mam juz nie dlugo wiec powiem wam co i jak. Wczesniej mowilam stanowcze nie szczepieniom ale teraz zaczynam sie przekonywac ale wiadomo lekarz podejmie decyzje. Narazie Pasnik mowil ze nie trzeba.Mówił nie czekac ale ja wole czekac sprawdzic wszystko allo jeszcze raz zbadac.
@iveo a ty szczepilas sie u niego bo widze łódź.
Mam nadzieje ze jak sie zdecyduje i lekarz pozwoli nie bede miec problemow zeby zajsc. Zobaczymy . Trzymajcie kciuki
@iveo na kiedy masz termin?
 
reklama
@basiawol jak nie masz wyników co są powodem do szczepień to nie ma co o tym myśleć
Ja chodzę do prof Malinowskiego bo chciałam gina i immuno w jednym. A termin koniec listopada jeszcze duuuzo czasu.
 
Do góry