reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Auri_a i @marshia Kochane moje!! ;* tiaaa kope lat!tak się cieszę, że mnie tknelo i tutaj zagladnelam ;) babki u mnie.. Hmm nic się nie zmieniło. Znaczy psychicznie chyba lepiej...Bo jednak potrzebowalam odpoczynku od tego tematu albo tak się przynajmniej oszukuje ;) brakowało mi Was :)


Oooooooo :) HELO :) kopę lat. Brakowało tego lewka :)
Odpoczęłas i wracasz do działania czy na razie tylko do nas? ♥️
@anna_kat nadalam 4 tyg po poronieniu.
 
reklama
Oooooooo :) HELO :) kopę lat. Brakowało tego lewka :)
Odpoczęłas i wracasz do działania czy na razie tylko do nas? ♥️
@anna_kat nadalam 4 tyg po poronieniu.

A co tam? u Was bo się nie dokopie :p aaaaaaaaaaa na razie tylko do Was aczkolwiek pije sobie niepokalanka, biorę mleczko pszczele, inofem, wiesiołka do owulki i Omega 3- 6 - 9 :)
Odpoczywam od doktorów i badań i składam kasę na ewentualne ivf. Na razie obserwuje cykl i owulke (znowu kupiłam testy) .
 
@bobasek1990 szczęśliwego rozwiązania [emoji4] abyś nie musiała już długo czekać tylko tulić i cieszyć pięknymi momentami

@Beciiia-87 często myślałam jak u Ciebie kiedyś chyba wywolywalam , bo pamiętam jeszcze swego czasu brałaś accofil i myślałam o kontakcie z Tobą na priv , na myśleniu się skończyło [emoji4] mam nadzieję , że wszystko pouklada się po Twojej myśli .

Wszystkim staraczkom życzę dużo siły w pokonywaniu przeszkód , nowe aniolkowe mamy ściskam i dla Was zaświeci słońce pewnego dnia♡
Pozdrawiam wszystkie
 
@bobasek1990 szczęśliwego rozwiązania [emoji4] abyś nie musiała już długo czekać tylko tulić i cieszyć pięknymi momentami

@Beciiia-87 często myślałam jak u Ciebie kiedyś chyba wywolywalam , bo pamiętam jeszcze swego czasu brałaś accofil i myślałam o kontakcie z Tobą na priv , na myśleniu się skończyło [emoji4] mam nadzieję , że wszystko pouklada się po Twojej myśli .

Wszystkim staraczkom życzę dużo siły w pokonywaniu przeszkód , nowe aniolkowe mamy ściskam i dla Was zaświeci słońce pewnego dnia♡
Pozdrawiam wszystkie

Moja odp wkleilo w Twojego posta @roxie123

psyt... naprawione
Trafiłam też na "po prostu my!" @roxie123 tak się cieszę z Twojego brzuszka :D takie super wieści motywują :) ech szkoda że nie napisałaś ale rozumiem bo ja naprawdę wiele razy miałam tutaj zaglądać no i też wyszło jak wyszło nooo dalej mam accofil i będę próbować (ach ten czarny rynek :) i pewnie powiecie że to nieodpowiedzialne ale.. Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana ;)

(nafoczka)
 
@Oczekujaca123 - wczesniej, w kwietniu, jeden gin mi zalecił krzywa glukozowa i insulinowa - No ale niestety w labolatorium sie pomylili i nie zrobili krzywej insulinowej. Inny gin powiedzial mi, ze homa ir mam Ok i quicki i nie mam powtarzać tego badania :/ No ale w sobotę cos mnie tknęło - pojechałam i zrobiłam ponownie te krzywa na starym skierowaniu. No i mam.... przeczucia..... Nie wiem co Ci doradzić Kochana bo to nietypowa, raczej niespotykana tu sytuacja. Moze @porzeczka albo @bea25ta cos Ci podpowiedzą bo one przeszły podobne straty :( Badalas mutacje genow? Trombofilie? Moze warto od tego zaczac....

@iveo - fakt, to podejście jest lepsze....

@anna_kat a do kogo sie wybrac z ta glukozowa i insulina? Gin wystarczy czy lepiej szukac diabetologa?
Ja bym brała heparynę na Twoim miejscu i acard.

@kas90 - Dziekuje za informacje. [emoji8]

@olaa90 - Basia ma wizyte u Pasnika teraz te co chce oddac.
 
@Oczekujaca123 - wczesniej, w kwietniu, jeden gin mi zalecił krzywa glukozowa i insulinowa - No ale niestety w labolatorium sie pomylili i nie zrobili krzywej insulinowej. Inny gin powiedzial mi, ze homa ir mam Ok i quicki i nie mam powtarzać tego badania :/ No ale w sobotę cos mnie tknęło - pojechałam i zrobiłam ponownie te krzywa na starym skierowaniu. No i mam.... przeczucia..... Nie wiem co Ci doradzić Kochana bo to nietypowa, raczej niespotykana tu sytuacja. Moze @porzeczka albo @bea25ta cos Ci podpowiedzą bo one przeszły podobne straty :( Badalas mutacje genow? Trombofilie? Moze warto od tego zaczac....

@iveo - fakt, to podejście jest lepsze....

@anna_kat a do kogo sie wybrac z ta glukozowa i insulina? Gin wystarczy czy lepiej szukac diabetologa?
Ja bym brała heparynę na Twoim miejscu i acard.

@kas90 - Dziekuje za informacje. [emoji8]

@olaa90 - Basia ma wizyte u Pasnika teraz te co chce oddac.
Będę wdzięczna za wszelkie pomysły.
Jeśli chodzi o geny to w sumie lekarz mówił że to nie ma sensu. Gdyby nie rozwala się szyjka dziecko miało się całkiem dobrze :( ale ja już chyba nie wiem czego się złapać i komu wierzyć bo najchętniej to bym przebadala wszystko.... Ale żyć tez za cos trzeba... zapisałam się do kilku gin czesc prywatnie czesc nfz no i zobaczę co mi kto doradzi... mam trochę czasu ma to zeby się przebadać i wybrać tego który wyda się najbardziej ok...
 
@Oczekujaca123 - wczesniej, w kwietniu, jeden gin mi zalecił krzywa glukozowa i insulinowa - No ale niestety w labolatorium sie pomylili i nie zrobili krzywej insulinowej. Inny gin powiedzial mi, ze homa ir mam Ok i quicki i nie mam powtarzać tego badania :/ No ale w sobotę cos mnie tknęło - pojechałam i zrobiłam ponownie te krzywa na starym skierowaniu. No i mam.... przeczucia..... Nie wiem co Ci doradzić Kochana bo to nietypowa, raczej niespotykana tu sytuacja. Moze @porzeczka albo @bea25ta cos Ci podpowiedzą bo one przeszły podobne straty :( Badalas mutacje genow? Trombofilie? Moze warto od tego zaczac....

@iveo - fakt, to podejście jest lepsze....

@anna_kat a do kogo sie wybrac z ta glukozowa i insulina? Gin wystarczy czy lepiej szukac diabetologa?
Ja bym brała heparynę na Twoim miejscu i acard.

@kas90 - Dziekuje za informacje. [emoji8]

@olaa90 - Basia ma wizyte u Pasnika teraz te co chce oddac.
Ja ta krzywa robilam w ciazy, mi wyszlo ok, ale z tego co wiem to taki ginekolog- poloznik ma wiedzę i powinien sam zobaczyć, czy potrzebujesz iść dalej do specjalisty. Do gina i tak bym z tym poszła, bo on Ci tez powie jaki to ma wplyw na plodnosc. W kazdym razie dobre miałaś przeczucia i nie martw się na zapas, takie rzeczy sie leczy :)

Eh tez bym wolala brac heparyne, ale recepty nie przeskocze :( Zobacze co moja normalna ginka powie. A wiecie co jest najlepsze? Przy ostatniej ciazy mialam transfer z szefem kliniki i jak zapytalam o acard to mi sam zaproponowal heparyne, ze mi wypisze, bez wglądu w karte, bez niczego. Nosz kuzwa, jedna klinika, 5 lekarzy i każdy ma inne zdanie i sobie robi co chce. Gdyby tylko nie ograniczenia urlopowe meza to bym iv wolala w pl robić, ale tak to mogę tylko pomarzyc.
 
reklama
@Oczekujaca123 - mysle, ze tak reaserch dobrze Ci zrobi. Wybierz tego lekarza, który wzbudzi w Tobie zaufanie i nie zbagatelizuje Twojej straty.

@anna_kat - tak, do gina pojde. Skoro mnie sam na to skierowa to pojde. Wiesz najgorsze ze mam wizje ze te moje wyniki wskazują na stan przedcukrzycowy. Tego sie okropnie wystraszyłam :(

Ehhh okropne jest to, ze kazdy lekarz co innego mowi ;( a Ty weź miej metlik i decyduj sama....
 
Do góry