reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@marshia @marzycielka81 noo tam produkcja niezla ale tez krociutkie posty, tam 10str czasem szybciej doczytam jak u was 2 hihi no i duzo nie na temat, ale jakbysmy pisaly tylko o jednym to w koncu by czlowiek oszalal;)
@marshia pewnie chodzi ci o ta agnieche - no niezle pokrecona ale zajebiste ma podejscie do zycia;) obstawiam, ze jeszcze raz sprobuje na swoich. Trzymam za Ciebie mocno!!
@Porzeczka1234 nie mialam wlewu bo jest zonk i nie ma nigdzie preparatow. Mialam opcje skombinowania wlasnego ale chyba zbyt leniwa jestem na szukanie znow kogos kto go poda, zreszta ja nie do konca jestem przekonans, ze to zloty srodek dla mnie skoro 2 razy nie podzialaly. Finalnie mam tylko accofil, ten dr stosuje go tak jak Przybycien - przez caly pierwszy trymestr, wiec calkiem na lyso bie jestem. Do sterydu on nie jest przekonany - w sumie ostatnio mialam steryd i gucio, wiec teraz zostaje sam accofil, metformina (ktorej wczesniej nie mialam - tzn bralam kiedys tam ale przy ivf mirek kazal odstawic), heparyna i dorzucilam na wlasna reke acard. Oprocz tego gora progesteronu;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
@Porzeczka1234 to dobrze ze nie bedzie usg ja tego nie cierpie podraznia mnie
W sumie to pytan wielu nie mam poza tym jak brac ten euthyrox/letrox. Chyba wezme 25 przez te 2 dni i potem zapytam co dalej.
Ciekawe co Malina na to ze inny lekarz dopisal mi duphaston i ze nie bardzo chce luteine dopochwowa. Jak biore tylko na noc jest ok ale jak z rana to mi tam podraznia i tworzy sie stan zapalny. Pewnie pomysli ze kosmitka jestem.


Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@kas90 no właśnie ostatnio miakam pytać i mi umknęło :) @Porzeczka1234 a Ty jak?
Ja po roku mam łydki gładkie przez tydzień prawie, a to co wyrasta potem jest cienkie i co ileś cm :) na upartego prwnie przez miesiąc mogłabym nie golić i bym przeżyła :D No z miesiącem może przesadzam, ale na razie chodzę tydzuen i nawet mi się nie chce chwytać za maszynkę :)
Mistrzostwo :)
 
@kas90 chcialam jeszcze dopytac- czyli jak Tobie TSH wyszlo 3 to gin kazala od razu letrox 50? Pytam bo ona jest endo tez to moge zrobic tak samo
@Porzeczka1234 czy Malina prowadzi ciaze od A-Z w sensie tych badan np poczatkowych typu TSH jakies kiły itd czy tylko te swoje powazne badania zleca a do tamtych trzeba miec 2 gina?
 
Dziewczyny,może tobanalne pytanie,ale czy robiliście pełny panel badań immunologicznych ?

Napisane na Lenovo TB-7304F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry