reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Sì, właśnie skurcze mam, poszła nospa max w ruch i Scopolan :( gadam tu z Wami, żeby nie myśleć :)Byłaś na kebsie ovli? [emoji16]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Oooooo!! Kciuki!!! Ilodniowy? Jeden czy dwa? Jakie endo?? Który dpt dzisiaj i kiedy testujesz? :)

Przepraszam za post pod postem, ale nie chcę, żeby było przeoczone jak ktoś już wyżej czytał.

Czy któraś z Was ma na zbyciu lamette? Pliiiisssss. Chociaż 5 tabletek.
I pytanie numer 2. Wg Waszej wiedzy ile godxin po podaniu Ovitrelle pęka pęcherzyk? Wg mojego gina może już po 24h, wg berty gina najwcześniej po 36h.
Ja mam jeszcze Aromek od Burczus (nie zdążyłam wykorzystać :*), a teraz będę już do in vitro podchodzić wiec się nie przyda.
I Nolvadex jakbyś chciała.

Dziewczyny do którego momentu najpóźniej można wziąć obitrelle? W sensie do ilu mm? Muszę się ogarnąć na następny miesiąc.

I czy któraś z Was wie czy po owulacji jest sens brać estrofem? W necie piszą, ze do zagnieżdżenia jeszcze można się ratować. Ale gin dopiero na następny cykl zaleca od 1 do 14 dc.
.
Ja miałam ostatnio ovitrelle jak miałam ok 23mm pęcherzyk. Owu była na pewno, mocno ja czułam.
Estrofem przy in vitro dawali mi 2x1 po punkcji aż do testu negatywnego.

A w nowym cyklu to żeby ci nie zablokowało owulacji tym estrofemem, ile ci zalecił?

@marshia a przy stymulacji sa lepsze jajka gorsze czy nie ma znaczenia?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom

Jeden gin twierdzi ze nie ma to znaczenia, drugi mówi ze może ciut są lepsze (przy stymulacjach typu lametta), bo więcej estrogenu dociera do jajnika wiec lepiej się to jajco odżywia..
 
reklama
Oooooo!! Kciuki!!! Ilodniowy? Jeden czy dwa? Jakie endo?? Który dpt dzisiaj i kiedy testujesz? :)
Blastusia 5.dniowa :) nacinaliśmy otoczkę więc może nas zaskoczyć ;) endo w granicach 11-12mm :D testuję za równy tydzień ;) znowu mnie coś tam kuje i podszczypuje :( wzięłam Nospę max już :( Scopolan zostawię na wieczór


Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Blastusia 5.dniowa :) nacinaliśmy otoczkę więc może nas zaskoczyć ;) endo w granicach 11-12mm :D testuję za równy tydzień ;) znowu mnie coś tam kuje i podszczypuje :( wzięłam Nospę max już :( Scopolan zostawię na wieczór


Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Czarna a ktory masz dpt? Masz relanium? Moze tez lyknij jak masz skurcze? Bedziesz jeszcze tydzien czekac? Ja 6dpt latam do labo :D
@marshia ja chyba cos przeoczylam? Testowalas juz w tym cyklu po accofilu?


Wsiego najlepszego z okazji wczorajszego swieta, ja spozniona ale zyczenia szczere ;)

Kuzwa prawie 70cio godzinny tydzien pracy za mna:laugh2: tym samym znalazlam zloty srodek na wylaczenie mozgu! Kobity od dzisiaj i ja ruszam z koksem :)
 
Witajcie mam 20 tabl . metypred ,6 tabl clostilbegyt i 14 saszetek symfolic jeśli ktoś zainteresowany proszę pisać na priv [emoji6]

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@dżoasia kochana nic nie przeoczyłaś ;) cykl z accofilem właśnie trwa - wczoraj wzięłam Ovitrelle dopiero. Ale endo 7 mm, wiec accofil za wiele dobrego nie zrobił. Takie samo mam bez niego. No i już obstawiam jak działać za miesiąc, żeby było lepiej ;)
Super, ze wracasz do gry. Jaki plan? ♥️
 
Czarna a ktory masz dpt? Masz relanium? Moze tez lyknij jak masz skurcze? Bedziesz jeszcze tydzien czekac? Ja 6dpt latam do labo :D
@marshia ja chyba cos przeoczylam? Testowalas juz w tym cyklu po accofilu?


Wsiego najlepszego z okazji wczorajszego swieta, ja spozniona ale zyczenia szczere ;)

Kuzwa prawie 70cio godzinny tydzien pracy za mna:laugh2: tym samym znalazlam zloty srodek na wylaczenie mozgu! Kobity od dzisiaj i ja ruszam z koksem :)
Dziś 2dpt dopiero, relanium doktorro nie dał, bo mówi że jest zbyt toksyczny i w ciąży nie zaleca, natomiast pozwolił meliskę pić, phi! [emoji39]
6dpt to trzynasty, więc raczej się nie skuszę ;) poczekam grzecznie w nieświadomości...w końcu siwa będę też ładna hahah

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Dziś 2dpt dopiero, relanium doktorro nie dał, bo mówi że jest zbyt toksyczny i w ciąży nie zaleca, natomiast pozwolił meliskę pić, phi! [emoji39]
6dpt to trzynasty, więc raczej się nie skuszę ;) poczekam grzecznie w nieświadomości...w końcu siwa będę też ładna hahah

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
Oj tam od razu toksyczny. Poki lozyska nie ma to i do dzidzi nie dociera. A ten drugi lek oprocz nospy to co to? Nie slyszalam o nim hmmm... a ladna to na pewno, zwlaszcza z duuuzym brzucholkiem ;)
 
Oj tam od razu toksyczny. Poki lozyska nie ma to i do dzidzi nie dociera. A ten drugi lek oprocz nospy to co to? Nie slyszalam o nim hmmm... a ladna to na pewno, zwlaszcza z duuuzym brzucholkiem ;)
A kiedy mniej więcej tworzy się łożysko?


Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oj tam od razu toksyczny. Poki lozyska nie ma to i do dzidzi nie dociera. A ten drugi lek oprocz nospy to co to? Nie slyszalam o nim hmmm... a ladna to na pewno, zwlaszcza z duuuzym brzucholkiem ;)
Też tak uważam ;) Scopolan to czopki doodbytnicze, działają niemal od razu na skurcze :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry