reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich kobitek. Ja sie nie odniose do kazdej z Was bo ostatnio chora jestem.
Z informacji takich okazalo sie ze kolezanki ciaza to biochemiczna lekarz zapisal jej luteine.
 
reklama
Ja miło wspominam zabiegi w narkozie, jak @bertha [emoji23][emoji23][emoji23]

JA RÓWNIEŻ ŻYCZĘ KAŻDEJ Z WAS WSZYSTKIEGO CO NAJLEPSZE Z OKAZJI NASZEGO ŚWIĘTA [emoji173]
Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
e7cf1822ab1d2759f528857060d1590f.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ja histeroskopia 2 dni w szpitalu. Pierwszy dzien lewatywa itd. Drugi dzien glupi jas zabieg i wieczorem do domu.
Laparoskopia ten sam szpital inny oddzial na czcom ten sam dzien zabieg. Nastepny dzien do domu.

@Marthi dzieki ide na nfz na usg brzucha. A pania Skorzewska kojarze robila mi usg piersi w medart.

Wszystkiego dobrego kochane dziewczynki :-)

Napisane na LG-M700 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@marzycielka81 szybko Was wypuszczają po laparo, u nas co najmniej 4-5dni leżysz :) po dobie dopiero chyba cewnik wyjmują i możesz się pionizować powoli, dostajesz wtedy jakieś płynne pokarmy :) widać co szpital to obyczaj ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Ja na laparoskopie jak poszłam w poniedziałek to wyszłam w środę, A histerioskopie poszłam rano po południu wyszłam, a jak mi usywali ciążę pozamaciczna to był express, we wtorek miała zabieg koło godz 22 a w środę o 16 wyszłam ze szpitala .

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
To chyba tylko u mnie tacy przewrażliwieni lub łakomi na kasę (po trzech dniach zwrot z NFZ) [emoji57]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@marzycielka81 szybko Was wypuszczają po laparo, u nas co najmniej 4-5dni leżysz :) po dobie dopiero chyba cewnik wyjmują i możesz się pionizować powoli, dostajesz wtedy jakieś płynne pokarmy :) widać co szpital to obyczaj ;)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
A to ja w dzień laparo już wstałam powoli z łóżka i rani wyjeli cewnik i nastepnego dnia do dom. Tylko dali mi chyba za dużo tego gazu bo półtora tygodnia się męczyłam, wszystko mnie bolało, ramiona, klatka, ani autem ani siedzieć, ani leżeć.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
A to ja w dzień laparo już wstałam powoli z łóżka i rani wyjeli cewnik i nastepnego dnia do dom. Tylko dali mi chyba za dużo tego gazu bo półtora tygodnia się męczyłam, wszystko mnie bolało, ramiona, klatka, ani autem ani siedzieć, ani leżeć.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
To u nas pierwszy dzień to jest leżenie, spanie, kroplówki i morfina lub inny środek przeciwbólowy :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Do góry