reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Jesteśmy czyści genetycznie, prawidłowo zbudowane wszystkie chromosomy i ja i P. Ufffff [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
No to super, gratulacje :) a mutacje jak? Bo chyba przeoczyłam [emoji57]

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
@reqiem ja mialam laparoskopie ktorej glownym zadaniem bylo usuniecie przegrody. Niestety lekarz sie tak na tym skupil ze nie usynal przy okazji endometriozy ani nie sprawdzil jajowodow. Efekty tego byly takie ze raz jeszcze podchodzilam do laparoskopii ktora pokazala obydwa niedrozne jajowody.
 
Lekarz ma taka swoją teorie, ze dochodzi do samego zapłodnienia, ale organizm odrzuca ciążę i do poronienia dochodzi tak szybko, ze nawet o tym nie wiem. Czasami mam faktycznie zdecydowanie bardziej obfite miesiączki, które trwają dłużej i krew i ból jest inny niż przy normalnej @. Cholera wie. W każdym razie jeżeli genetyka ok to teraz czeka mnie seria badań immuno. I to pytanie do Was. 05 kwietnia jadę na wizytę do Będzina. Był ktoś tam kiedyś? I czego się spodziewać? Badania są z krwi czy jak to wygląda na początku ?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lekarz ma taka swoją teorie, ze dochodzi do samego zapłodnienia, ale organizm odrzuca ciążę i do poronienia dochodzi tak szybko, ze nawet o tym nie wiem. Czasami mam faktycznie zdecydowanie bardziej obfite miesiączki, które trwają dłużej i krew i ból jest inny niż przy normalnej @. Cholera wie. W każdym razie jeżeli genetyka ok to teraz czeka mnie seria badań immuno. I to pytanie do Was. 05 kwietnia jadę na wizytę do Będzina. Był ktoś tam kiedyś? I czego się spodziewać? Badania są z krwi czy jak to wygląda na początku ?

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Bardzo dobrze, że zdecydowałaś się na immuno :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
Dziewczynki wszystkiego dobrego na swieto nasze. Dzis nez zdjecia. Powoiem wam tylko, ze wczorajsze usg glowy nie wykazalo zmian ani niedorozwoju czaszki i mozgu. Wyglada jak u zupelnie zdrowego dziecka. Jednak co by nie bylo kolorowo odkrylam u niego guzek u nadady czaszki. Co mnie jedno uspokoi to drugie niepokoi. Ahhh...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry