reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

Dzięki za odp. Mi tez się tak wydaje, ale jakoś się nad tym wcześniej nie zastanawiałam, a na wpisie że szpitala mam tylko napisane, że jajowody drozne i tyle. Co prawda nie miałam podejrzenia endometriozy, ale ostatnio mnie dziewczyny poschizowaly, że bolesne i obfite miesiączki moga gdzieś tam o tym świadczyć i zaczęłam się nad tym zastanwiac, Ale gdyby było coś nie tak to myślę że wyszło by przy laparo.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
To bankowo miałabyś napisane, że usunęli ogniska endometriozy :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
@burczuś, @marzycielka81, @marshia - a czy wy przed hsg miałyście robioną lewatywę ? :D bo tak wyczytałam w necie, że ponoć robią :D

@Destino - tak właśnie planuję, by taki szybki, miły i przyjemny był :p :p :p

@olaa90 - miałam podobnie z tymi zabiegami...

@marzycielka81 - kurcze, dzieje sie u Ciebie. Ja na usg brzucha byłam u takiej znajomej babeczki mojej mamy, ona przyjmuje też na polnej w pracowni usg.
Płaciłam tam chyba 40 czy 60 zł za usg, ale Pani Agnieszka Skorzewska (bo tak się nazywa) jest turbo dokładna. Polecam Ci ją mega. Ona chyba nawet teraz prywatnie zaczęła w medart przyjmować.

@Lili81 - dziękuję za info! ;)

@magda1208 - puste jajo z prawego akurat było? Długo u Ciebie trwało to udrażnianie?
Powodzenia na spotkaniach w OA.



Wszystkiego dobrego Dziewczynki z okazji naszego dnia! ;)
Obyśmy niedługo wszystkie zaokrągliły się jak ta "8" na zdjęciu :)


251612_dzien_kobiet_gerbery_czerwone_tlo.jpg
 
@Marthi przypomniałaś mi,że miałam lewatywę:D Nie stresuj, głupie uczucie,ale to chyba jedyny dyskomfort przy tym badaniu:) No dla mnie jeszcze wenflon,bo boję się straszne,ale to już subiektywna sprawa:)
 
Kochane moje, życzę wam z całego serca abyście czuły sie spełnione zarówno jako kobiety, jak i matki i żony, abyscie znalazły w sobie samych wewnetrzny spokój i drogę do szczęścia, aby Bóg dał wam to, co dla was i waszych współtowarzyszacych było najlepszą drogą...
A mój świat bez Was na pewno byłby pusty bo jestem dla Was, z Wami...
k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,10_aS_orig.gif
 

Załączniki

  • k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,10_aS_orig.gif
    k,ODQwNjkzOTQsNTExOTQwOTQ=,f,10_aS_orig.gif
    35,2 KB · Wyświetleń: 523
@Marthi ja nie miałam :) wyglądało to tak, że rano byłam na IP, przyjęli mnie ze skierowaniem ma HSG. Na dyżurce założyli mi wenflon, pobrali sobie krew na hormony i czekałam na korytarzu na wolną pracownię rtg. Wzięli mnie do zabiegowego, założyli cewnik, dali głupiego jasia i na wózku pojechałam do pracowni rtg. Położyli mnie tam na stole, wlali kontrast, zrobili zdjęcie i tyle :)

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka
 
@burczuś - o nieee, ja nigdy nie miałam lewatywy. Boję się :D ahahahah EDIT: o matko, jak dobrze, że bez lewatywy!!!!!!!!!!!!! <3 <3 <3
Kurde, a welflon po co? Też nie nawidzę go...

@czarna_mala - dziękuję za info! ;* ja to będę mieć robione w klinice prywatnie a nie w szpitalu...z tego, co wiem ma być bez głupiego jasia. Lekarka mówiła, że mam sobie najwyżej wziąć iburpom max przed przyjazdem do nich + zapisała antybiotyk.
 
reklama
Do góry