reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@olaa90 mnie dr tłumaczył że jeśli się nie ma hamowania to nasz organizm dziecko traktuje jak wroga ,bo nie ma co go chronić, dziecko musialoby być genetycznie podobne tylko do nas ,A jest to raczej nie możliwe
 
reklama
@monia0208 czyli Ty tez masz problem z allo? Jakie u Ciebie leczenia kochana,jaki etap u Ciebie wogole?:;
Kochana może nie pamiętasz, ale w sumie podobnie byłyśmy w ciąży, zabieg miałam 18 grudnia usunięcia ciąży, to była moja 4 ciaza stracona, mam dziecko już, 6 lat córka będzie miała . Po ciąży pozamacicznej i dwóch ciazach biochemicznych, dr P kazał zrobić mi badania właśnie te, które Ty robisz . Wyszło problemy z kirami i allo 0% hamowania . Ciaza która nie dawno straciłam była bez stymulacji i bez leków na podtrzymanie ,niestety była wada i ja straciłam, narazie odpoczywam psychicznie ,nie wiem narazie jak długo .
Miałam do wyboru szczepienia lub zestaw lekow,między innymi accofil.
 
@monia0208 tak tak, pamietam to dokładnie właśnie dlatego pytam...ciekawa byłam co u Ciebie. A nk badalas? Jaki masz poziom? Spokój psychiczny to chyba połowa sukcesu,ja jak otwieram majla i otwieram plik z wynikiem to widzę wszystkie gwiazdy i nie mogę rak opanować- tak mnie to strasznie stresuje... bardzo się cieszę i jednocześnie pozytywnie zazdroszczę,ze już jedna córunie w domu masz... ;*
 
@olaa90 pytałam się dr czy badać nk stwierdził, że skoro mam córkę z bezproblemowego przebiegu ciąży to nie potrzeba tego badania robić, o córkę staraliśmy się 4 lata, po drugiej inseminacji nam się udało.
 
@monia0208 rozumiem... a kiedy masz następna wizytę u niego? Muszę się do tego mentalnie przygotować o co pytać w ogóle... o ile dobeze pamietam to u Ciebie była wada tak? Pewnie to był przypadek i gdyby nie to,to wierze mocno ze było by Wszystko ok.. a mówił wam o tych szczepieniach? Rozważałaś to może?
 
@olaa90 tak mówił nam dr o szczepieniach ,ale nie zdecydowałam się i narazie nie chce o tym nawet myśleć. Bardzo przeżyłam ta ostatnia stratę. Wizyty nie mam ,bo się nie umawialam do niego ,narazie robimy przerwę ,dluuuuuuzsza przerwę.
 
@olaa90 w 2016 roku w sierpniu miałam ciążę pozamaciczna po inseminacji, 2016 listopad i grudzień ciążę biochemiczne naturalne i później równy rok 2017 listopad ciaza naturalna podczas przerwy od leków i dr .
 
reklama
@Lili81 chyba nikt tutaj tego nie ogarnia :D nic, trzeba zostawić ta czarna magię dla lekarza...
Ja z aktywnością wiem tylko tyle ze Paśnik mi powiedział ze mam niby dużo ale wciąż w normach (mam 33%). Same nk mam 8%.
Ja finalnie „namówiłam” go dopytując uparcie o mozliwosci leczenia na intralipid i accofil (jednorazowy zastrzyk). Ale generalnie on ta aktywnością jakoś mega się nie przejął.

@marzycielka81, @bertha - ja ostatio na telefon ściągnęłam aplikację FERTILITY FRIEND - jest po angielsku, ale genialna. Interpretuje Ci cykl, masz dużo opcji w niej itd. - mega polecam.
Do tej pory korzystałam natomiast z PERIOD CALENDAR ale nie jest ona super dokładna, wykresy temp. są np. o wiele lepsze na FF. Sprawdźcie koniecznie to FERTILITY FRIEND !

O! Ja chyba już szukałam ta appke kiedyś i nie było. Super. Juz ściągam :)
Ja myśle ze ovufriend tez niedługo zrobi appke na telefon. To by było super bo bym miała na telefonie i online wykres.
 
Do góry