reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Kwiatuszekk23 , też mam mieć cc , to lipa trochę,ale jakoś sobie poradzą, nie? :p
@Porzeczka1234 , moja lekarka mi wykryła. Włączyła w usg tą opcję co się na niebiesko/czerwono świeci (to doppler?) I mi pokazała kilka dużych niebieskich plam,mówiąc że to są żylaki...
Może lekarze nic nie mówią a większość kobiet ma np te żylaki z ciekawości zapytam kiedyś moją lekarkę. Kiedy masz usg połówkowe?
 
reklama
Dziękuję za dobre słowa, dobrze wiedziec ze nie tylko ja mam taki problem wzgledem ciezarnych i dzieci w rodzinie.
@mała79 U mnie walka z torbiela w tym cyklu ;)
A ty kochana nie poddawaj sie, wiosna idzie bierz sie do dziela :)
@bertha Mocno trzymam kciuki za IUI ✊✊ To teraz podejscie z accofilem?
@burczuś Chciałabym mieć taką głowę jak Ty i @marshia ale kazdy jest inny i jedne lepiej inne gorzej czyt. ja ;) znosza kolejne porazki.
Ciesze sie, ze u ciebie tak dobrze!
@dżoasia Oj tak to wielka radosc cieszyc sie seksem nie starankowym:p :D Kiedy robicie kolejny transfer? Decydujesz sie na szczepienia?
@Marthi My to jedziemy na kednym wozku hehe ;) Dobrze, ze chociaz winkiem mozemy zapic smutki bo w endo trzeba inwestowac hehehe :D
 
@pixi.nova to nie tak. Chciałam tylko napisać relację jak to wygląda z tej drugiej, udanej strony. Od strony mojej siostry. I że choćby dzięki niej udało mi się nie mieć coś w postaci żalu do losu,Boga, do Niej...że jej się udało a mi w tym samym czasie nie. Na prawdę myślisz,że było mi łatwo,kiedy jej ciąża poszła dalej,a moja skończyła się poronieniem? Ja wiem,że ile osób, tyle sposobów z radzeniem/nie radzeniem sobie z takimi przeżyciami. I tak ja wiem,że mam mocną psyche pod tym względem,ale też myślę,ze to dzięki temu,że mam dziecko. Nie wiem co by było gdybym starała się o pierwsze. Punkt widzenia zawsze zależy od punktu siedzenia. Ale jednak nadal życzę każdej z nas, by każda strata, dawała siłę do walki,nie do poddania się:/
 
@susana dziękuję za info. Czytałam historię Twoją i strawbelki już wczesniej. Nawet mam screeny porobione w tel, żeby mieć szybką ściągawkę :)
@Porzeczka1234 a Ty Ovitrelle miałaś iles razy zanim zaciążyłaś i zawsze takie kłucia? Czy to był jednorazowy strzał i ciąża? :)
 
@burczuś Może źle to ujełam. Wiem, że każdą z nas to kosztuję nadludzki wysiłek.Mojej siostrze uwierz też nie było lekko widzieć mnie w stanach jakich byłam, ona w ciąży była ze mną w szpitalu na pierwszym łyżeczkowaniu.. Także każda z nas ma takie przeżycia.. Ja po prostu nie daję rady bo tak jak mówisz nie mam dzieci.. a to strasznie siedzi w głowie. Nie wyobrażam sobie siostry w ciąży z drugim kiedy ja nie mam ani jednego.. Może brzmi to jakbym była złym człowiekiem, uwierz mi , że wstydze się tego i modle się za nia i za siebie żeby nie mieć takich myśli ale jestem tylko człowiekiem. A takie uczucia są cholernie silne.
Ale dosyc użalania się :) Idzie wiosna i trzeba starac się widziec pozytywy.
 
reklama
@burczuś Może źle to ujełam. Wiem, że każdą z nas to kosztuję nadludzki wysiłek.Mojej siostrze uwierz też nie było lekko widzieć mnie w stanach jakich byłam, ona w ciąży była ze mną w szpitalu na pierwszym łyżeczkowaniu.. Także każda z nas ma takie przeżycia.. Ja po prostu nie daję rady bo tak jak mówisz nie mam dzieci.. a to strasznie siedzi w głowie. Nie wyobrażam sobie siostry w ciąży z drugim kiedy ja nie mam ani jednego.. Może brzmi to jakbym była złym człowiekiem, uwierz mi , że wstydze się tego i modle się za nia i za siebie żeby nie mieć takich myśli ale jestem tylko człowiekiem. A takie uczucia są cholernie silne.
Ale dosyc użalania się :) Idzie wiosna i trzeba starac się widziec pozytywy.
@pixi.nova masz prawo do tych odczuć i nie-nie jesteś złą osobą:) Nie pitol;) Mi chodziło o to,żeby poniekąd zrozumieć tą drugą stronę,że one MUSZĄ się cieszyć z ciąży,pomimo,że otaczamy je...Też będziemy jeszcze się cieszyć:) Prawda?? Cmok;*
 
Do góry