reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

reklama
Myślicie , że mogę już wrócić do metyli w sensie do prenatalu ? bo od grudnia nie brałam nic ... teraz biore tylko ten ovarin ale kończe go pomału
 
@roxie123 W ciazy najbardziej korzysta sie ze zmagazynowanych pokładow witamin a nie tych swiezo dostarczanych ;) Więc wazna jest suplementacja przed zajsciem.
@bertha Ciesze się, że masz nowy plan
@dżoasia Ta klinika to mega dziwna od tej laski :o Ale wierze w to, że oni to czytaja w koncu to ich biznes ;) ale zastraszanie to juz inna para butów.. @olaa90 Każda z nas ma niestety takie przezycia.. Ja mialam jedna zbadana zdrowa plec zenska a kolejna ciaza znowu plec zenska i wada. Nie wiem, ktora opcja gorsza.. kazda dokopała mi psychicznie.
Popłacz i bierz się w garsc. Kto jak nie Ty zawalczy o waszą dzidzie?
@Auri_a Powodzenia!! :)
 
Hej dziewczyny jestem tu Nowa i bardzo potrzebuje pomocy! Otóż w skrócie jestem po 4 poronieniach. OSTATNIO wykonałam badania w APC w łodzi .pozwolę sobie przedstawić moje wyniki i nie krywam że liczę na interpretację bo nietety wizyta dopiero za 2 tyg oto i one
Test cba
INTERferon gamma 480 norma 293-1044
Tnf alfa 1695.00 norma 322-1376.50
Interleukina 10 1469.00 norma 1533.40-3823.60
INterleukina 5 20 norma 20-93
Wskaźnik IFN/IL4 22 norma 47-135
Wskaźnik TNF/IL4 80 norma 3.30-31,20
Wskaźnik IFN/IL10 0.30 norma 1.08-2.77
Wskaźnik TNF/IL10 1.20 norma 0.20 -0.50

P ciała przeciw tyreoglobulinie TGA 99.3 ujemny <18 >dodatni
Bardzonprosze o interpretację tych wyników przecież tu wszystko prawie jest źle w załączniku przesyłam resztę badan
 

Załączniki

  • Screenshot_20180131-135203.png
    Screenshot_20180131-135203.png
    129 KB · Wyświetleń: 105
Cytokiny nie są takie złe na pewno trzeba będzie podwyższyć TH2 bo za niskie,ale to sterydami opanujesz. NK też nie za wysokie, można je jeszcze obniżyć intralipidem.
 
reklama
Do góry