reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Maciejka78 myślę , że niebeda robić problemu moja dr nawet wspominała , że może sn ale jej mąż też ginekolog powiedział , że on się nie zgadza na sn ,że cc bo jakby coś się stało w tej ostatniej minucie to chyba bym tego nie przeżyła i miał rację. Zosia mhh różnie ciężkie noce były ostatnio budziła się co 2 godziny ale od 2 dni jest super i wstaje raz w nocy i koło 5 drugi raz mogę trochę pospać
Na razie max 5 godzin przesypia

@bertha mocno trzymam kciuki oby accofil to było to
 
reklama
@Porzeczka1234 mam tylko nadzieję, że moja ginka nie będzie z cc robić problemu a w małym mieście u mojej "cioteczki" to boję się rodzic z uwagi na mała gdyby coś (tfu tfu) poszło nie tak. Ile Zosienka już przesyłka w nocy? :)
@bertha super wiadomość: ))) do dzieła zatem!!! &&&
Maciejka ona nie zrobi problemu. Jeszcze sama Ci zaproponuje że może zrobić cięcie ale w konkretnym terminie u szpitalu. Jak coś napisz do mnie na priv :-*

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ehh... ostatnio po krwotoku było kilka dni spokoju, odstawiłam leki, zaczęłam krwawić, trwało to ponad tydzień a i tak doopa była, bo beta powoli przyrastała (łącznie w ciągu 3 tygodni urosła z 1100 na 3000) trzeba było łyżeczkować. Teraz mam nadzieję, że dam radę sama bo beta spadła, pod koniec tygodnia zobaczę czy do 0 (oby!), ale i tak licho to wie...
Konkretnych planów brak... Poza tym, że lekarza do ostatniego transferu na pewno zmieniam. Może po ostatnim transferze opiszę wam dlaczego, teraz nie chcę, bo "świat jest mały", nie daj Boże trafi się jakiś szpieg... (kiedyś pisałam, że dziewczyna z jednej z katowickich klinik miała siarę apropos wpisów na tym forum... wg mnie żal i dno, żeby drukować posty i rzucić je pacjentce na wizycie na biurko, ale cóż - zdarza się...)
przykro mi, że tak się to u ciebie potoczyło :-(. Nie było mnie tu jakis czas, nie nadążam za wami
A napiszesz cos wiecej? stmymulacja, czy natura. dla mnie kazda historia, wskazowka, pomysl są cenne, bo wiesz ze ja nie potrafie zaskoczyc..

Jaka ona słodka :):):) Gratulacje Funia :):*

Dziewczyny, jestem happy, wczoraj bylam u gina, umowilam sie na iui w tym cyklu, mam stymulacje clo i nolvadex (to cos jak lametta, ale moj gin twierdzi ze lepsze.. nie dopytywalam dlaczego). i zapytalam go o to czy zna accofil, bo wielu krakowskich lekarzy teraz to stosuje przy niepowodzeniach implantacji i czy mozemy to w tym cyklu wyprobowac.... to powiedzial, ze zna i jak najbardziej mozemy sprobowac! :):) takze bede miala accofil. nie wiem jakie dawki, ile, ale wazne ze w ogole!
6.2. podglad na usg i w okolicach 9.2. pewnie iui.
to trzymamy kciuku aby tym razem się udało. A przypomnij mi, bo masz w opisie, że cytokininy nie bardzo a leczysz to jakoś, sterydy itd?
 
przykro mi, że tak się to u ciebie potoczyło :-(. Nie było mnie tu jakis czas, nie nadążam za wami

to trzymamy kciuku aby tym razem się udało. A przypomnij mi, bo masz w opisie, że cytokininy nie bardzo a leczysz to jakoś, sterydy itd?
Mam zalecony encorton 10mg, bede brala od pozytywnego testu, bo nie mam co sie faszerowac wiecej, bo bym od 3 lat na sterydzie jechala. heparyne 0,4 mam tez, ale to raczej przez mthfr i pai. intralipid wywalczylam od pasnika, mimo ze mam niskie nk, ale mam zly stosunek cd4/cd8.
a poza tym w poprzednim cyklu mialam immunosupresje 7 dni.
moze sobie zrobie powtorke cba w tym cyklu zeby zobaczyc czy cos sie zmienilo...
 
@matylda23 @roxie123 dam znać jak wizyta za jakiś czas.. przepraszam ale na razie muszę sama ze sobą się uporać... jest mi tak bardzo przykro bo mój Aniołek był zdrowym chłopczykiem :( potrzebuje czasu,żeby pogodzić się z myślą ze mój organizm nie pozwolił na to by się urodził... :(

@Funia90 gratulacje! :*
 
@Funia90 skoro lekarze podjęli decyzję o cc to widzieli powód najgorsze to jak nie podejmą albo Ty bys sie nie zdecydowała i cos się stało to takich rzeczy sobie nie można wybaczyć a tu się nie ma co przejmowac tak czy inaczej skoro na świecie jest całkiem zdrowiutka śliczna dziewczynka :)
@Maciejka78 ja w tym samym wieku i raczej nie wyrywałabym się rodzić naturalnie popieram co mówi @Porzeczka1234
@bertha super plan oby się udało.
Trzeba nam nowych ciąży żeby forum nie wyginęlo :)
@olaa90 wiekszosc naszych aniołków była zdrowa tak przypuszczam trzeba szukać sposobu co zrobić żeby się udało żadna nasza wina w tym co się dzieje
 
dziewczyny jak zinterpretować wyniki:
P/c antyfosfolipidowe klasa IgG 1 AU/ml Dodatni >10Ujemny <=10
P/c antyfosfolipidowe klasa IgM 10 AU/ml Dodatni >10Ujemny <=10
 
reklama
@bobasek1990 - a przypomnij proszę jakie leki brałaś w ciąży ;* Nie masz stopki i niestety nie pamiętam Twojej historii.

Acard na początku 75 teraz 150
glukophage 750
duphaston duże dawki 3x2
Encorton po owulacji 10 od pozytywnego testu 15
Fraxiparine 0,6 po pozytywnym teście
Letrox 75 teraz 50
Witamina D metyle b6 i b12 femibion natal acidum folic
I dwa razy doszczepianie w ciąży
 
Do góry