reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Funia90 - gratuluje pieknej i zdrowej córci. Nie wazne jak, wazne ze juz jest z Wami [emoji2]
A czopki po cc ktore daja mega ulge to diclac lub diclofenac. Pewnie beda Ci dawac w szpitalu ale popros tez o recepte przy wypisie. Przydadza sie[emoji6]
 
reklama
@Funia90 mega gratulacje!! Caly sercem cieszymy sie z tobą :) uwież jest ciężko ale bedzie lepiej tylko nie trać nadziei bo już najcięższą walke przeszłaś :)

@roxie123 tak ja chodziłam i @tęczowa89 też i troszkę @bea25ta i @mickey* sie o nią otarły. Nie jest zła (choć od P daleka) ale na R heparyny raczej u niej nie licz
 
@nafoczka aha kurka :/ bo muszę poszukać w razie W żeby mieć lekarza prowadzącego :/ o niej słyszałam ze sie interesuje pacjentkami ...w najgorszym wypadku wrócę do tego co chodziłam on zły nie jest jeśli chodzi o prowadzenie ciazy i heparyne pisał ale miałam z nim zwarcie i mnie wkurzył więc nie wiem teraz xD no i kontakt z nim na smsy nie byl dobry kiedy np jechałam do szpitala czy pytałam co robić to jego odp były denne...typu ze może wcale tej ciąży nie bylo :/
... może podejdę do miejscowej ginekolog zapytać czy mi będzie pisać heparyne ale wątpię .
A jak się uda ze wypisze to prowadząca wezmę ta Homa .
Nie wiem do kogo uderzyć a nie wiem czy nie bede potrzebować niedługo tego nie wie nikt :/

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@burczuś bo się staram :) jak będzie dobrze napiszę :)
A napiszesz cos wiecej? stmymulacja, czy natura. dla mnie kazda historia, wskazowka, pomysl są cenne, bo wiesz ze ja nie potrafie zaskoczyc..
Asia cc 20.29 53 3500 10 punktow
Ledwo na oczy widze takze reszta kiedy indziej[emoji4]
1517350456-065a538a174e9665-aaaaaa.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Jaka ona słodka :):):) Gratulacje Funia :):*

Dziewczyny, jestem happy, wczoraj bylam u gina, umowilam sie na iui w tym cyklu, mam stymulacje clo i nolvadex (to cos jak lametta, ale moj gin twierdzi ze lepsze.. nie dopytywalam dlaczego). i zapytalam go o to czy zna accofil, bo wielu krakowskich lekarzy teraz to stosuje przy niepowodzeniach implantacji i czy mozemy to w tym cyklu wyprobowac.... to powiedzial, ze zna i jak najbardziej mozemy sprobowac! :):) takze bede miala accofil. nie wiem jakie dawki, ile, ale wazne ze w ogole!
6.2. podglad na usg i w okolicach 9.2. pewnie iui.
 
@bertha kochana będę sie modlić o cud dla nas może razem będziemy rodzić ;* super ze takie decyzje bardzo sie cieszę ! Niech ten accofil zrobi swoje [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
@bertha , super ,że jest plan i to już tak niedługo! My w Krakowie accofil bierzemy głównie co 5dni w dawce 0,3 do 9-12tc, ale czasem też co 3 dni. Ja brałam co 5 :) powodzenia!
@olaa90 , czekamy na relacje z wizyty:)
 
@bertha superrrr! Do tego gina można iść całkiem prywatnie? Muszę zapytać mojego czy byłby w stanie przepisać accofil (ale wątpię :/), jak nie to chętnie do Twojego pójdę :) A u kogo IUI? Tez u tego samego?
@Funia90 kochana najważniejsze, ze Asienka jest wreszcie z Tobą i tylko to się liczy :)
 
@Porzeczka1234 mam tylko nadzieję, że moja ginka nie będzie z cc robić problemu a w małym mieście u mojej "cioteczki" to boję się rodzic z uwagi na mała gdyby coś (tfu tfu) poszło nie tak. Ile Zosienka już przesyłka w nocy? :)
@bertha super wiadomość: ))) do dzieła zatem!!! &&&
 
reklama
Do góry